Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Музейні виставки надихають молодь на патріотизм

12 вересня 2014 - 13:26

Музейні виставки надихають молодь на патріотизм

З початком нового навчального року пожвавилося відвідування учнями та студентами музеїв області, які зосередилися на висвітленні тематики «Україна – єдина країна».

Як пояснили в Департаменті культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, цьому сприяє те, що в травні поточного року для більш широкого залучення дітей і молоді до вивчення героїчної історії нашого краю навчальним закладам було запропоновано графік безкоштовного та пільгового відвідування музеїв.

Так, Бердянський краєзнавчий музей та його філії запросили студентів медичного коледжу міста. Для першокурсників була проведена тематична екскурсія «Бердянськ – це Україна», лейтмотивом якої є ідея єдності, толерантності, взаємоповаги всього багатонаціонального населення регіону. 

У Мелітопольському міському краєзнавчому музеї для дітей із сімей переселенців із Луганської та Донецької областей було організовано подорож у археологічну казку. Перед екскурсією діти отримали ранці і шкільне приладдя, закуплені на кошти, зібрані на благодійному ярмарку.

- Низку заходів проведено в Гуляйпільському районному краєзнавчому музеї. Тут оформлено виставку «Гуляйполе – українське місто», яка відображає суспільно-політичне життя міста в контексті сучасних подій;, «Вишита пісня моєї душі» (виставка робіт вишивальниці Дарини Ємець). Спільно  з Міжнародним союзом козаків «Запорозька Січ» проведено круглий стіл з такого актуального нині питання як охорона прикордонних територій. 

Ідея об’єднання українців через призму історичних фактів боротьби українського народу за свою незалежність, згуртованість регіонів, виховання підростаючого покоління у дусі відданості Вітчизні, звучала у нових патріотичних творах Любові Геньби та молодих воїнів-поетів на музейному уроці мужності «Україна єдина».

Всі музеї області відкриті для відвідувачів і готові запропонувати різні форми співпраці  для загальноосвітніх шкіл,   вищих навчальних закладів та всіх бажаючих.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Українці матимуть більше часу для використання коштів Національного кешбеку

Від ідей до дій: у Запоріжжі презентували Концепцію безбар’єрного міського середовища на засадах універсального дизайну

Спільна робота, яка рятує життя: до Запорізької області з робочою поїздкою приїхали представники ЮНІСЕФ

Історія, що обʼєднує: запорізькі та шведські музеї створять Міжнародний центр досліджень Нижнього Дніпра «Великий Луг»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 903 удари по 48 населених пунктах Запорізької області.

Зупинитися на хвилину, щоб віддати шану загиблим

Безпека дітей – пріоритет: у Запоріжжі відпрацювали алгоритми примусової евакуації з прифронтових зон

У яких випадках пацієнту надходять СМС-сповіщення від ЕСОЗ

«WORKxМОЛОДЬ. КРОК ДО УСПІХУ 2.0»: у Запоріжжі провели фестиваль кар’єрних можливостей

Золото, срібло і бронза: спортивний тиждень запорізьких чемпіонів

В Україні запустили пілотну платформу для вивчення математики «БігМат»