Новини

37-й батальйон територіальної оборони отримав значну партію допомоги

22 вересня 2014 - 19:28

За сприянням голови облдержадміністрації Валерія Баранова, нещодавно сформованому 37-му батальйону Збройних Сил України була надана необхідна допомога. Серед закуплених промисловцями речей – інструменти, побутова техніка, будівельні матеріали та інше.

ВАТ «Запорізький феросплавний завод» виділив п’ятсот тридцять тисяч гривень на закупівлю необхідних предметів.

- До нас звернувся голова ОДА, надавши список необхідних батальйону речей і протягом тижня все було закуплене. Наступного тижня ми довеземо деякі предмети зі списку, які не вдалось знайти одразу, - зазначив директор заводу Павло Кравченко.

Очільник регіону Валерій Баранов подякувавши керівнику ВАТ «Запорізький феросплавний завод», наголосив на тому, що ніколи не отримує відмови, звертаючись до промисловців за допомогою, адже вони мають чітку проукраїнську позицію і готові допомагати Збройним Силам України.

Командир 37-го батальйону територіальної оборони в свою чергу  звернув увагу на необхідності важкої техніки та транспортних засобів.

- Однією з найбільш нагальних потреб на сьогодні є техніка. Техніка дозволяє швидко перевозити військовослужбовців та постачати продукти, а при необхідності вивезти солдатів з під обстрілу. Всі інші побутові питання вирішуються завдяки промисловцям достатньо швидко, без зайвих проблем, - зазначив Олександр Лобас.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також