Новини

Запоріжці зустріли бійців 23-го батальйону територіальної оборони

29 вересня 2014 - 12:48

На полігоні «Близнюки» в Запоріжжі у неділю відбувся урочистий мітинг з нагоди прибуття  після ротації із зони АТО  особового складу 23 – го батальйону територіальної оброни Сухопутних військ Збройних Сил України. У заході  взяли участь представники обласної державної адміністрації, обласного військового комісаріату, рідні та близькі військовослужбовців,  громадськість. Традиційно на знак пошани до захисників Вітчизни їх зустріли на запорізькій землі представники "Жіночої сотні" м. Запоріжжя хлібом і сіллю.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов зазначив, що особовий склад батальйону успішно виконав  поставлені завдання і вдячні запоріжці завжди будуть пам’ятати героїчні вчинки своїх земляків  у зоні бойових дій.

Під час виконання бойових завдань підрозділ втратив п’ятьох воїнів – героїв, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність Української держави.  Пам'ять про військовослужбовців  - запоріжців, які віддали своє життя за Україну і український народ, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Командир 23-го батальйону ТРО полковник Юрій Могілевець нагадав, що особовий склад  протягом  чотирьох місяців виконував завдання на території Донецької області. Він наголосив, що бійці підрозділу зберігають високий бойовий дух і готові після відновлення боєздатності до виконання поставлених завдань.

Дружина військовослужбовця батальйону Ольга Лугова гаряче привітала вояків із прибуттям до дому і наголосила, що всі дружини, близькі пишаються своїми мужніми чоловіками, воїнами-захисниками Батьківщини.

Запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк виконав для військовослужбовців  патріотичні пісні, а запоріжці подякували воїнам за вірну службу та  вручили подарунки  й квіти.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також