"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Запоріжці зустріли бійців 23-го батальйону територіальної оборони

29 вересня 2014 - 12:48

На полігоні «Близнюки» в Запоріжжі у неділю відбувся урочистий мітинг з нагоди прибуття  після ротації із зони АТО  особового складу 23 – го батальйону територіальної оброни Сухопутних військ Збройних Сил України. У заході  взяли участь представники обласної державної адміністрації, обласного військового комісаріату, рідні та близькі військовослужбовців,  громадськість. Традиційно на знак пошани до захисників Вітчизни їх зустріли на запорізькій землі представники "Жіночої сотні" м. Запоріжжя хлібом і сіллю.

Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов зазначив, що особовий склад батальйону успішно виконав  поставлені завдання і вдячні запоріжці завжди будуть пам’ятати героїчні вчинки своїх земляків  у зоні бойових дій.

Під час виконання бойових завдань підрозділ втратив п’ятьох воїнів – героїв, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність і територіальну цілісність Української держави.  Пам'ять про військовослужбовців  - запоріжців, які віддали своє життя за Україну і український народ, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Командир 23-го батальйону ТРО полковник Юрій Могілевець нагадав, що особовий склад  протягом  чотирьох місяців виконував завдання на території Донецької області. Він наголосив, що бійці підрозділу зберігають високий бойовий дух і готові після відновлення боєздатності до виконання поставлених завдань.

Дружина військовослужбовця батальйону Ольга Лугова гаряче привітала вояків із прибуттям до дому і наголосила, що всі дружини, близькі пишаються своїми мужніми чоловіками, воїнами-захисниками Батьківщини.

Запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк виконав для військовослужбовців  патріотичні пісні, а запоріжці подякували воїнам за вірну службу та  вручили подарунки  й квіти.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19