Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Майже 50 тисяч запоріжців отримали ліки від гіпертонії зі знижкою

17 жовтня 2014 - 13:49

Майже 50 тисяч запоріжців отримали ліки від гіпертонії зі знижкою

З 2012 року в Україні впроваджується пілотний проект з відшкодування цін на препарати для осіб з артеріальною гіпертензією. Завдяки цій державній програмі 75% хворих на гіпертонічну хворобу в країні почали систематичне лікування, чим уберегли себе від розвитку серцево- судинних захворювань, насамперед інфаркту та інсульту. 

Як повідомила заступник Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Марина Воловик, на виконання програми в Запорізькій області на 2014 рік передбачено понад 5 млн. грн.

- У липні з держбюджету ми вже отримували кошти в розмірі 1,6 млн. грн. На сьогодні виділено ще 3,5 млн. грн. Затримок з фінансуванням немає. Понад 2,5 млн. грн. із цих коштів ми вже використали.  Загалом завдяки цій програмі кожен пацієнт з підвищеним артеріальним тиском тоже отримати ліки зі значною знижкою - від 30 до 90 %. Треба тільки звернутися до свого лікаря з проханням виписати йому рецепт, - зазначила посадовець.

Наразі на отримання ліків від гіпертонії вже виписано 85 тисяч рецептів. З ними до аптек регіону звернулися 49 тисяч пацієнтів. Одна людина, як пояснили в Департаменті охорони здоров’я ОДА, може отримати одразу кілька рецептів.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Українська ідентичність починається з освіти: у Запоріжжі відбулася конференція щодо майбутнього освітньої системи в умовах війни

Майже 5 млрд грн на відновлення громад: куди спрямують кошти ЄІБ

Енергосистема Запорізької області: за тиждень після ворожих обстрілів енергетики повернули світло понад 171 тисячі споживачів

Не чекати свого часу: молодь Запорізької області говорила з керівниками регіону про лідерство та відповідальність

Влада поруч із запоріжцями: гаряча лінія заступника голови Запорізької ОДА Михайла Гнатюка

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1069 ударів по 51 населеному пункту Запорізької області

Від служби до нових можливостей: у Запоріжжі об’єднали освіту, військових та служби підтримки сімей Захисників і Захисниць

Відкрито набір на університетську програму студентських стартапів IdeasLab

Шість ветеранів із Запоріжжя представлятимуть Запорізьку область у фіналі національних змагань з настільного тенісу

Як зробити навчання доступнішим та безпечнішим: у Павлівській громаді шукають нові рішення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 970 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Перетворити ідею на бізнес-проєкт: стартує набір до «Школи інноваційного менеджменту та підприємництва»