Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі спортсмени – переможці Відкритого Кубку області із тхеквондо

20 жовтня 2014 - 12:17

У ці вихідні в спортивному клубі «Мотор-Січ» відбувся традиційний Відкритий Кубок Запорізької області «Запорізька Січ» із тхеквондо (ВТФ) серед дітей, юнаків та юніорів, присвячений визволенню міста від німецько-фашистських загарбників.

За перемогу в змаганнях боролися понад 200 спортсменів із шести областей України: Запорізької, Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської, Одеської та Донецької. Загалом було представлено 20 спортивних клубів.

З початком турніру учасників привітала начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

- Наша область завжди славилася своїми спортивними досягненнями. Жодного разу запоріжці не приїжджали з турнірів, змагань та чемпіонатів без нагород. Про це свідчать блискавичні перемоги майстрів міжнародного класу, багаторазових призерів чемпіонатів України та Європи Максима Домінішина, Дар’ї Яковлєвої, чемпіонки світу серед юніорів, бронзової призерки Юнацьких Олімпійських ігор, запоріжанки Юлії Міюц. Дуже приємно, що такі турніри вже стали традиційними в нашому регіоні. Ці змагання – не лише привід для професійних спортсменів зібратися та продемонструвати свою міць і силу, це, передусім, приклад для тих, хто ще тільки вирішує присвятити себе великому спорту, - зазначила посадовець.

Змагання відбувалися за звичною круговою системою, кожен учасник в середньому провів по чотири поєдинки.

В ході запеклої боротьби перше командне місце завоювали господарі турніру – команда Запорізької області. Друге місце вибороли спортсмени Одеської області, третіми стали харківські бійці.

Всі учасники змагань були нагороджені медалями, грамотами та пам’ятними подарунками.

Управління у справах преси та інформації

Запоріжці долучилися до науково-практичної конференції «Україно моя вишивана»

Спорт, патріотизм та ментальне здоров'я: в День вишиванки школярі навчались опановувати власні емоції

В Запоріжжі створили вишиванку-оберіг, яка стане талісманом для воїнів на передовій

Запорізький край відзначає день вишиванки

Емоції, командний дух та воля до перемоги: «Їжаки» тріумфують у фіналі «Пліч-о-пліч» у Запоріжжі

«Незламний хаб» розквітнув вишиванками: переселенці з окупованих територій відзначили свято єдності та підтримки

СБУ ідентифікувала 6 колаборантів з окупаційного «мвс рф» на Запоріжжі, які забезпечували перевезення бюлетенів під час проведення фейкових виборів