Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі ліцеїсти власноруч виготовили для бійців АТО пічки для обігріву

4 листопада 2014 - 14:59

Учні Запорізького професійного ліцею залізничного транспорту та його педагогічний колектив окрім свого професійного свята відзначають сьогодні ще одну подію. З нагоди Дня залізничника України вони підготували подарунки для військовослужбовців, які беруть участь у антитерористичній операції на Сході країни. В урочистій атмосфері ліцеїсти передали Запорізькому 23-му артилерійському батальону шість пічок для обігріву та 130 комплектів термобілизни. 

Участь у заході взяв заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Базь.

 - Ви робите благородну справу. Сьогодні ви передали нашим бійцям дуже необхідні речі. Ці подарунки не лише допоможуть військовослужбовцям зігрітися. Впевнений, що така підтримка та допомога ще більше наблизить їх до перемоги, - звертаючись до учнів, відзначив посадовець.

Як повідомив директор навчального закладу Василь Тріпак, так звані «буржуйки» за підтримки Запорізького електроремонтного заводу учні ліцею виготовили власноруч.

- Пічки виготовлялися нашими учнями під час виробничої практики, звичайно, під керівництвом досвідчених майстрів. Дуже відрадно, що в такий нелегкий час діти виявили палке бажання допомогти нашим бійцям, залишалися навіть після практики, аби лише закінчити роботу вчасно, - зазначив директор.

За словами Василя Тріпака, 23-й батальон був обраний невипадково. В його рядах несуть службу також випускники ліцею, загалом шість військовослужбовців.

Подякувавши за цінні подарунки, представник батальону Дмитро Лабазін повідомив, що вже найближчими днями багаж буде доставлений до кінцевого пункту призначення.

- Ми відстоюємо нашу країну ще з квітня. В умовах прийдешніх холодів такі пічки та термобілизна знадобиться нам, як ніколи. Ми дуже вдячні за допомогу, приємно те, що про нас не забувають, - зазначив військовослужбовець.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Підприємці Запоріжжя та області!

Субсидії-2026: хто може отримати допомогу на комунальні послуги та оренду житла

Діти з Гуляйпільської та Мелітопольської громад повернулися з оздоровчого табору «Лімниця»

Безбар’єрність – це коли можеш бути активним: як знайти локацію для занять адаптивним спортом у своїй громаді

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1163 удари по 45 населених пунктах Запорізької області

Вступ-2026: вступники можуть реєструвати електронні кабінети

Українці матимуть більше часу для використання коштів Національного кешбеку

Сучасний медичний простір: у Запоріжжі триває реконструкція кардіологічного корпусу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.07.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 989 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

У Запоріжжі підняли прапор Військово-морських сил ЗСУ