Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці віддають данину пошани учасникам АТО

11 листопада 2014 - 14:28

Запоріжці віддають данину пошани учасникам АТО

У кінозалі  ім. О.Довженка в Запоріжжі відбувся урок військової слави "Вони захищають Україну!", присвячений вшануванню воїнів – учасників АТО на сході країни. Організували військово – патріотичний захід командування обласного військового комісаріату, адміністрація КЗ ім. Довженка та благодійний фонд "Підтримай армію України". На нього зібралися представники обласної державної адміністрації, громадських та релігійних організацій, особовий склад районних військкоматів Запоріжжя та  військовослужбовці, воїни – учасники АТО, ліцеїсти, студенти та учні.

Насамперед учасники заходу вшанували пам'ять воїнів, які віддали своє життя за Україну, хвилиною мовчання. Заступник обласного військового комісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов розповів про мужність і героїзм воїнів – запоріжців, які відстоюють незалежність та територіальну цілісність Української держави. У промові прозвучали численні приклади зразкового виконання службових обов’язків військовослужбовцями, які були призвані за мобілізацією із Запорізької області.

У свою чергу військовослужбовці – учасники АТО поділилися своїми спогадами  про події, учасниками яких довелося побувати на сході України.

Полковник Михайло Логвінов нагородив грамотами Запорізького обласного військового комісаріату військовослужбовців – учасників АТО за мужність і героїзм, виявлені при захисті державного  суверенітету та територіальної цілісності України.

Урочисту програму військово – патріотичного заходу супроводжували виступи професійних творчих т амузичних колективів міста Запоріжжя.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Упродовж доби окупанти завдали 767 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Шанс на вищий бал на НМТ: у Запорізькій області розпочалися безоплатні заняття за проєктом «10 кроків до покращення якості освіти»

Підприємці Запоріжжя і області!

«Коли ми навчаємося в укритті, можна не хвилюватися, що прилетить ракета», – учні з Чернігівської громади – про навчання в укритті

Інвестиції в енергонезалежність: перший кредит під 0 % на енергообладнання вже видали

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 657 ударів по 35 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1446-го дня війни

«Допомога людям сьогодні – фундамент для розвитку України завтра», – директорка Дирекції реагування на кризи Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну

«Енергетика сьогодні – не питання затишку, а стратегічна умова виживання», – заступниця голови Запорізької ОДА Оксана Матвіїшина

СБУ повідомила про підозру шістьом учасникам організації псевдореферендуму та незаконних «виборів» на тимчасово окупованій території Запорізької області