Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Погода сприяє ремонту автошляхів регіону

17 листопада 2014 - 11:56

Погода сприяє ремонту автошляхів регіону

В області триває ямковий ремонт на дорогах загального користування. З початку року дорожники ліквідували вже понад 115 тис. м² ямковості.  

Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Запорізькій області, користуючись сприятливими погодними умовами, шляховики продовжують виконання планового ямкового ремонту на автомобільних дорогах загального користування.

На замовлення Служби протягом минулого тижня районними філіями ДП «Запорізький облавтодор» ліквідовано 6 781 м² ямковості на дорогах загального користування. Для роботи з видалення ямковості було залучено п’ять струменевих машин. На об’єктах щоденно працювали 20 бригад. Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали три асфальтобетонних заводи - Запорізький, Мелітопольський та Бердянський.

Традиційно значну увагу шляховики  приділяють безпеці дорожнього руху: за останні кілька днів встановлено та замінено 43 дорожні знаки та 166 напрямних стовпчиків, оновлено й нанесено нову горизонтальну дорожню розмітку на 115 км доріг.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Українська ідентичність починається з освіти: у Запоріжжі відбулася конференція щодо майбутнього освітньої системи в умовах війни

Майже 5 млрд грн на відновлення громад: куди спрямують кошти ЄІБ

Енергосистема Запорізької області: за тиждень після ворожих обстрілів енергетики повернули світло понад 171 тисячі споживачів

Не чекати свого часу: молодь Запорізької області говорила з керівниками регіону про лідерство та відповідальність

Влада поруч із запоріжцями: гаряча лінія заступника голови Запорізької ОДА Михайла Гнатюка

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1069 ударів по 51 населеному пункту Запорізької області

Від служби до нових можливостей: у Запоріжжі об’єднали освіту, військових та служби підтримки сімей Захисників і Захисниць

Відкрито набір на університетську програму студентських стартапів IdeasLab

Шість ветеранів із Запоріжжя представлятимуть Запорізьку область у фіналі національних змагань з настільного тенісу

Як зробити навчання доступнішим та безпечнішим: у Павлівській громаді шукають нові рішення

Загалом упродовж доби окупанти завдали 970 ударів по 57 населених пунктах Запорізької області

Перетворити ідею на бізнес-проєкт: стартує набір до «Школи інноваційного менеджменту та підприємництва»