Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Військовослужбовці-учасники АТО продовжують отримувати земельні ділянки в області

19 листопада 2014 - 13:00

Військовослужбовці-учасники АТО продовжують отримувати земельні ділянки  в області

На сьогодні в області вже 12 військовослужбовців-учасників антитерористичної операції на Сході країни отримали дозволи на розроблення документації із землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок.

Про це повідомили в ГУ Держземагентства в Запорізькій області.

11 дозволів, що стосуються земельних ділянок сільгосппризначення державної власності, розташованих за межами населених пунктів, учасникам АТО надало ГУ Держземагентства області для ведення садівництва та особистого селянського господарства. Загальна площа земельних наділів становить 5,84 га.

Ще один дозвіл жителю  Михайлівського району надала Любимівська сільська рада для ведення особистого селянського господарства в межах с. Любимівка. Площа ділянки – 1 га.

Наразі від учасників АТО, які проживають у Запорізькій області, надійшло 24 клопотання про надання їм земельних ділянок.

Нагадаємо, для військовослужбовців, які захищають Батьківщину в зоні проведення АТО, в регіоні передбачено майже 700 га землі.

Для отримання у власність земельної ділянки учасникам бойових дій  необхідно звертатися до територіального підрозділу Держземагентства області за місцем проживання, де їм буде надана всебічна допомога та сприяння у вирішенні цього питання. При собі необхідно мати документ, що засвідчує участь у антитерористичній операції (посвідчення, довідку, наказ тощо).

Консультацію можна отримати за телефонами: (061)787-53-62  (юридичний відділ) або (061) 62-32-01 (відділ землеустрою).

 

 

Управління у справах преси та інформації

 

Читайте також

У Запоріжжі підняли прапор морської піхоти України та вшанували полеглих Героїв

«Мрію повернутися додому»: як у Запоріжжі евакуюють людей із прифронтових сіл

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.05.2026

День Героїв України: 43 запорізьких ветерани отримали державні, відомчі та регіональні нагороди

23 травня – День Героїв України

Упродовж доби окупанти завдали 819 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Багаторівнева підтримка бізнесу: національні, регіональні та місцеві програми

Стійкість медицини прифронтового регіону: команда ВООЗ працювала у Запорізькій області

Спека збільшує споживання: запоріжцям нагадали про ризики для енергосистеми

«Це необхідно для життя», – у перинатальному центрі в Запоріжжі встановили сонячні електростанції за підтримки партнерів

Медальний тиждень Запорізької області: успіхи борців, дзюдоїстів та параплавців

«Вони повернулися до ліцею назавжди»: у Запоріжжі відкрили меморіальні дошки загиблим випускникам