Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Представники влади та козаки вирішували, як спільно захищати Бердянськ

27 листопада 2014 - 10:19

У м. Бердянськ відбулося виїзне засідання обласної координаційної ради з питань розвитку козацтва, яке провів перший заступник голови ради Дмитро Сухінін. У заході взяла участь керуюча справами виконавчого комітету міської ради Наталія Гончарова, яка відзначила, що Бердянськ – єдине місто в  області, де  створено свою координаційну раду козацьких організацій та громадських формувань з охорони правопорядку. Козаки спільно з представниками самооборони та правоохоронцями виходять на патрулювання, несуть чергування на найважливіших об’єктах інфраструктури, патрулюють залізничні шляхи, розповсюджують інформаційні листівки.

Козацькі отамани Микола Будников та Олександр Камаєв відзначили необхідність тісної координації дій з місцевими органами влади, надання допомоги у проведенні оборонних заходів,  забезпеченні пальним для автотранспорту. Також йшлося про співпрацю з міським осередком Товариства сприяння обороні України,  використання стрілецького тиру, автошколи, учбових кабінетів для проведення змагань із  військово-прикладних видів спорту “Джура”.

У ході обговорення висловлювалися пропозиції до міськвідділу міліції тісніше співпрацювати з громадськими формуваннями, зокрема такими як «Алмаз», «Козацька дружина «Єсаул», «Союз охорони бердянських районів», «Громадська варта-самооборона», члени яких постійно чергують на блокпостах та охороняють спокій на вулицях міста у вечірній час.

На завершення грамотою та медаллю “За відродження козацтва” нагороджено отамана Бердянського куреня Українського вільного козацтва Миколу Буднікова.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Діалог влади та бізнесу» сприяє зміцненню українсько-польської економічної співпраці

Дізнатися про призначення субсидії на неопалювальний сезон можна онлайн

Термін повернення на службу для військових, що самовільно залишили частину, спливає 30 серпня

Інтелектуальний квіз до Дня молоді об’єднав 12 команд із Запоріжжя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 08.08.2025

На шляху до євроінтеграції: запорізьку молодь запрошують пройти курс «Вступ України до ЄС»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1261-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 545 ударів по 14 населених пунктах Запорізької області

Молодь прифронтових регіонів об’єднується заради спільних дій: у Запоріжжі відбувся Форум молодіжних рад

В Олександрівському районі Запоріжжя завершують відновлення пошкоджених будинків

Протягом наступної доби в Запоріжжі може відчуватися неприємний запах. Причина – несприятливі погодні умови

Допомога в розміщенні евакуйованих людей та організації шкільного харчування: Всесвітня продовольча програма ООН продовжує підтримувати Запорізьку область