Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька дзюдоїстка поповнила скарбничку української збірної престижною медаллю

1 грудня 2014 - 14:15

У перший день турніру з дзюдо елітної світової серії «Гран-Прі», що відбувся в корейському місті Чеджу, запорізька спортсменка, лідер жіночої збірної України Марина Черняк, перевершила свій успіх річної давнини та виборола «срібло».

У боротьбі за нагороду запоріжанка залишила позаду представниць Тайбея, традиційно сильну спортсменку з Китаю і непередбачувану дзюдоїстку з Румунії. Єдиним нездоланним бар'єром для Марини Черняк під час змагань виявилася спортменка з Франції, яка завоювала перше місце.

Як повідомили в управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації, така перемога приносить запорізькій спортсменці 180 залікових балів у рейтингу найкращих дзюдоїстів світу та збільшує її шанси в гонці за олімпійську ліцензію в «Ріо-2016».

Крім того, ще один лідер української збірної, представник Запоріжжя Георгій Зантарая посів п’яту сходинку турніру у вазі до 66 кг.

Наступним стартом і останнім міжнародним турніром поточного року для наших спортменів стане турнір "Grand Slam" в Японії, який стартує вже 12 грудня.