Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Дотримання лімітів споживання газу - головне завдання на сьогодні

2 грудня 2014 - 16:22

Дотримання лімітів споживання газу - головне завдання на сьогодні

Під керівництвом першого заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Кістіона відбулася  всеукраїнська селекторна нарада з питань забезпечення сталого проходження опалювального  сезону 2014-2015 років та скорочення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами. Запорізьку область представляв директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Максим Шахов.

Високопосадовець, звернувшись до керівників територій, у черговий раз наголосив на необхідності чітко дотримуватися лімітів споживання природного газу.

- Прошу керівництво регіонів з відповідальністю ставитися до питання дотримання лімітів споживання газу. Тим більше, що виділені кожній області об’єми визначалися з урахуванням скорочення споживання природного газу на 30% теплогенеруючими підприємствами і кожна область брала на себе відповідальність забезпечити це питання. Скорочення споживання газу та проходження опалювального періоду в рамках затверджених Урядом обсягів для кожної області є запорукою сталого забезпечення споживачів теплом, - підкреслив Володимир Кістіон.

Всі території прозвітували про стан проходження опалювального сезону та озвучили головні проблемні питання, пов’язані з його початком. Більшість питань стосувалися коригування виділених об’ємів споживання газу та погашення різниці в тарифах на теплову енергію.

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ОДА Максима Шахова, опалювальний сезон в області наразі проходить у штатному режимі та без особливих ускладнень. Відкритим, як зазначив посадовець, залишається питання можливості перенесення об’ємів зекономленого газу з місяця на місяць.

- Влітку завдяки розробленим заздалегідь заходам, спрямованим на економію природного газу, нам вдалося заощадити понад 30 % блакитного палива. Ми сподівалися, що зможемо використати ці об’єми під час опалювального сезону, однак позитивної відповіді від центральних органів влади так і не отримали. Дуже прошу посприяти нам у вирішенні цього питання, - звернувся до урядовця Максим Шахов.

Володимир Кістіон, у свою чергу, наголосив, що потрібно ще раз переглянути обласні плани зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами, та, в разі необхідності, внести корективи і забезпечити дотримання лімітів споживання газу протягом опалювального періоду.

- Якщо ситуація не зміниться і в регіонах й надалі буде спостерігатися перевищення споживання визначених Урядом обсягів газу, ми будемо змушені направити до Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України клопотання про притягнення до дисциплінарної відповідальності голів та профільних заступників голів обласних державних адміністрацій за недотримання лімітів споживання газу, - попередив регіони Володимир Кістіон.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Реєстрація народження дитини: що варто знати батькам

34-та окрема бригада морської піхоти «Борисфен» запрошує вмотивованих громадян долучитися до захисту України

Від ідеї до гранту: стартувала програма підтримки молодіжного підприємництва для молоді з прифронтових регіонів

Уряд розподілив кошти для 130 майбутніх академічних ліцеїв на створення сучасних освітніх просторів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 02.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 954 удари по 54 населених пунктах Запорізької області

Протидія торгівлі людьми в умовах війни: допомога постраждалим та як уберегти від небезпеки дітей

Проєкт «100 майстерень»: коледжі Запорізької області отримають кошти на створення безбар’єрних просторів для навчання

Запорізька ОДА та Державна регуляторна служба України посилюють практичні навички фахівців у сфері регуляторної діяльності

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.08.2026

Упродовж доби окупанти завдали 1026 ударів по 56 населених пунктах Запорізької області

Правнича допомога: як зареєструвати дитину, яка з’явилася на світ поза медзакладом