"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Ситуація з онкозахворюваннями під контролем обласної виконавчої влади

6 липня 2006 - 15:30

Заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов, ознайомившись з критичними публікаціями у засобах масової інформації щодо лікування онкохворих у нашій області, підтвердив, що проблема дійсно існує.

З різни х причин протя гом останніх років спостерігається збільшення рівня онкогематологічних захворювань як серед дитячого, так і серед дорослого населення області. На сьогодні під медичним наглядом у лікувальних закладах знаходиться 230 хворих із гострим лейкозом. Ця категорія хворих забезпечується лікуванням за технологіями та клінічними протоколами Міністерства охорони здоров'я в межах бюджетних можливостей.

На жаль, моральна та фізична зношеність медичного обладнання не дають можливості проводити лікування хворих в повному обсязі на рівні світових стандартів, у т.ч. із застосуванням сепараторів клітин крові, які на сьогодні діють тільки у Києві, Львові та Херсоні.

«Обласна державна адміністрація разом з обласною радою вивчає питання про виділення коштів та придбання сепаратора клітин крові та розхідних матеріалів до нього, - зазначив М. Фролов. - Для цього необхідно понад 1 млн. грн. Питання буде вирішено у ІІ півріччі поточного року».

В свою чергу це дозволить розширити можливість лікування хворих не тільки із онкогематологією, а і ускладнень акушерської патології, септичних станів та ряду інших захворювань.

Обласна державна адміністрація також буде вдячна інвесторам, які розуміючи важливість проблеми, нададуть допомогу у придбанні необхідного медичного обладнання.

 

Прес-служба облдержадміністрації

 

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення