Новини

Школярі та студенти змагаються за перемогу в мовно-літературному конкурсі ім. Тараса Шевченка

9 грудня 2014 - 16:00

У Запорізькій спеціалізованій школі-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» відбувся обласний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс уже багато років  проводиться з метою вшанування творчої спадщини Великого Кобзаря, виховання у школярів почуття гордості за свій народ та любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля  Батьківщини.

Учасники обласного етапу залежно від своєї вікової категорії виконували творчі завдання: висловлювали своє бачення минулого й сьогодення України, писали твір-опис улюбленого літературного героя, казку про Святого Миколая.

За результатами проміжного етапу конкурсу визначено найздібніших – 21 учень представлятиме Запорізьку область уже на фінальному етапі, який відбудеться в лютому 2015 року.

У ході конкурсу також привітали минулорічних переможців ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка. Із 36 учасників від області 20 стали переможцями, зокрема 14 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та шість студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Як зазначили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, такий результат є блискучим, адже в попередні роки перемогу виборювали зазвичай два-три представники регіону.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також