"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Євген Червоненко: « Я не критикую персонально полковника Ольховського, а обурююсь відсутністю як результативних розслідувань резонансних злочинів, так і правоохоронних заходів щодо їх упередження»

7 липня 2006 - 17:00

Після завершення засідання сесії обласної ради на прохання журналістів місцевих ЗМІ голова облдержадміністрації Євген Червоненко пояснив власну позицію у ситуації, що виникла у стосунках із правоохоронними органами.

Працівники мас-медіа прагнули взяти коментар губернатора з цього питання після виступу на засіданні сесії начальника УМВС України в Запорізькій області полковника Віктора Ольховського. Головний правоохоронець регіону звинуватив губернатора в упередженому ставленні до органів МВС і до нього особисто.

- Я не критикую персонально полковника Ольховського, а обурююсь відсутністю як результативних розслідувань резонансних злочинів, так і правоохоронних заходів щодо їх упередження. Посилання керівника обласної міліції на моє прискіпливе ставлення не мають під собою реального підгрунття , - зазначив Євген Червоненко.

Він висловив думку, що для місцевої міліції є окремі сфери впливу, які викликають особливу зацікавленість, такі як, наприклад, балка Середня. Разом з тим, здається, на розслідування резонансних злочинів правоохоронці не звертають належної уваги. Зокрема, полковник Ольховський не подав жодної інформації щодо ходу розслідування вбивств бізнесменів та громадських діячів.

- Я не можу прийняти того, що люди у погонах замість того, щоб подати результативну інформацію щодо розслідувань, запитують мене: «Ви жалкуєте за злочинцями, яких постріляли?», - обурюється губернатор. – Я хочу відповісти: якщо люди, яких вбили, злочинці, то чому ж вони не у тюрмі? Разом з тим хочу запитати правоохоронців, чому страждають випадкові перехожі, як у випадку в Енергодарі? І як тепер жити дочці депутата Савкіна, на очах якої розстріляли рідного батька? Хто з міліціонерів може відкрито глянути у вічі дружини депутата Розгуляєва? Хочу, щоб всі зрозуміли, що всі звинувачення на адресу правоохоронців – то не моє особисте прискіпливе ставлення . Я лише висловлюю громадську думку. Так діяльність міліції оцінює громадськість.

До речі, міжнародний щотижневик «Профіль» ( текст публікації див. у доданому файлі) у рейтингу 10 резонансних злочинів, скоєних цього року в Україні, назвав вбивства у Запорізькій області на другій позиції.

- Як представник Гаранта Конституції в регіоні я маю забезпечувати виконання законів і тому звернувся до Президента України з проханням створити комісію у складі експертів з керівних органів всіх правоохоронних структур, щоб оперативно і дієво врегулювати криміногенну ситуацію в області, - пояснив Євген Червоненко. – Переконаний, що комісія, яка вже починає працювати в області, проведе перевірку всіх фактів і дасть їм належну оцінку.

 

Прес-служба облдержадміністрації

(.doc, 15Kb)

Читайте також

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зареєстровано ​​2 248 450 підтверджених випадків COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

В Україні зафіксовано 2 248 164 підтверджені випадки COVID-19

До 2030 року більшість громадських будівель в Україні мають стати безбар'єрними

Перший активний парк Запорізької області запрацював

Занедбаний гуртожиток в Енергодарі отримає друге дихання

Ремонт та оснащення приймального відділення в Енергодарі потрібно завершити якомога швидше

Олександр Старух : Енергодар - особливе місто, і абсолютно всі питання його життєдіяльності мають вирішуватися на належному рівні

Облдержадміністрація тримає на контролі ситуацію з ліквідації наслідків негоди у Бердянську

Запорізька область отримала нову вакцину: де можна зробити щеплення

На Запоріжжі активно оновлюють автошляхи регіонального значення