Новини

Влада та бізнес спільно працюють над упорядкуванням земельних відносин

11 грудня 2014 - 15:18

Питанню взаємодії бізнесу та влади у сфері земельних відносин було присвячено чергове засідання регіональної Ради підприємців Запорізької області. У його роботі взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак.

Відкриваючи захід, голова регіональної Ради Ірина Лех окреслила головне завдання: розробити покрокову інструкцію, яка б забезпечила прозорий механізм оформлення земельних ділянок.

- Земельні питання були актуальними і п’ять років тому, і такими ж залишаються  сьогодні. Впорядкування земельних відносин потребує вся країна, і наша область не є виключенням. Досягти позитивного результату можна лише при взаємодії громадськості, влади, правоохоронних органів, - зазначив Григорій Самардак і запевнив, що рішення, які будуть вироблені з цього питання, будуть усіляко підтримані облдержадміністрацією.

З доповіддю про стан роботи у сфері земельних відносин виступив в.о. начальника Головного управління Держземагентства в Запорізькій області Олександр Євграфов. Посадовець чільну увагу приділив заходам, спрямованим на усунення кримінальних схем у роботі підвідомчих підрозділів. Це посилення роботи зі зверненнями громадян, відповідне реагування на повідомлення на «гарячу лінію», під час особистих прийомів громадян, які дозволяють, за його словами, розкривати очі на зловживання. Крім того, він ознайомив учасників заходу з алгоритмом отримання земельних ділянок, а також пільгами, на які мають право учасники АТО.

Представники бізнесу та громадськості  порушили найбільш гострі питання, зокрема, стосовно перевірок контролюючими та правоохоронними органами суб’єктів малого та середнього бізнесу, висловили своє бачення нормалізації земельних відносин.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також