Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Всі бюджетники отримають зарплату вчасно і в повному обсязі

12 грудня 2014 - 09:23

Всі бюджетники отримають зарплату вчасно і в повному обсязі

Обласна державна адміністрація постійно тримає на контролі питання виплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери області.

Протягом десяти місяців  працівники бюджетної сфери своєчасно отримували зарплатню.

Разом з тим, ситуація до кінця року ускладнювалася. Тому, починаючи з жовтня, керівництво облдержадміністрації відпрацьовувало з Міністерством фінансів України питання щодо виділення додаткових коштів для забезпечення виплати заробітної плати до кінця року в повному обсязі.

Наприкінці листопада  було прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України, яким Запорізькій області виділено додаткову дотацію з державного бюджету для виплати заробітної плати в обсязі 64,5 млн.грн.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету були розглянуті пропозиції, надані облдержадміністрацією, щодо підходів розподілу виділених коштів. У зв’язку з цим було проаналізовано стан роботи протягом року щодо забезпечення виплати заробітної плати на окремих територіях.

У результаті всі території отримали додаткову дотацію на виплату заробітної плати і працівники бюджетної сфери області отримають заробітну плату за грудень  вчасно та в повному обсязі.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Добровільні внески, підтвердження стажу та майбутня пенсія: що потрібно знати про пенсійне забезпечення

«Мій Пиріг Незалежності»: запоріжців запрошують поділитися родинними рецептами та їхніми історіями

47 тисяч заживлених споживачів за тиждень: як запорізькі енергетики долають наслідки ворожих атак

Від відновлення пошкоджених будинків до підтримки родин: у Вільнянську визначили проблеми, які потребують першочергового вирішення

«В центрі»: у Запоріжжі молодь поєднала навчання, спорт і творчість

Молодь творить зміни вже зараз: у Києві відбувся Український молодіжний форум

Стартував прийом заявок на Премію Кабінету Міністрів України за внесок в енергетичну стійкість України

За матеріалами СБУ до 10 років ув’язнення засуджено ворожу поплічницю, яка злила окупантам локації підрозділів ЗСУ

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 811 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

VІ Всеукраїнський творчий конкурс «Що для мене Україна?»: триває прийом заявок

Ще 7 одиниць техніки отримала Запорізька область від міжнародних партнерів