Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Позашкільні заклади під час канікул працюватимуть у посиленому режимі

12 грудня 2014 - 14:39

Позашкільні заклади під час канікул працюватимуть у посиленому режимі

У більшості шкіл області з наступного тижня розпочнуться зимові канікули. Проте, як повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації, є й такі освітні заклади, де учні почали відпочивати вже з початку тижня. Серед них – школи Бердянська, Бердянського, Василівського, Запорізького, Мелітопольського, Михайлівського та Пологівського районів.

- Враховуючи подовжену тривалість зимового відпочинку, що викликана необхідністю економити природний газ, усі позашкільні заклади, будинки творчості, гуртки працюватимуть у посиленому режимі. Може змінитися тільки розклад,  батькам чи дітям потрібно буде уточнювати на місцях, - зазначила начальник відділу загальної  середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки ОДА Валентина Хіврич.

За словами посадовця, в області також працює регіональний освітній он-лайн ресурс «Школа сучасних знань» з окремими дистанційними курсами для учнів. Усі бажаючі з метою самостійного здобуття знань можуть користуватися ним у період вимушеної затримки систематичного денного навчання.

- Ми пішли на це не тільки через економію газу, перш за все,  прагнемо зберегти здоров’я дітей, щоб вони не втратили його, займаючись у неопалюваних приміщеннях. Графік канікул може змінюватися, тому закликаємо батьків звернути увагу на цей момент та уточнювати терміни зимового відпочинку своїх дітей безпосередньо в закладах освіти, де вони навчаються, - повідомила Валентина Хіврич.

Як пояснила посадовець, офіційний термін зимових канікул, рекомендований у поточному навчальному році Міністерством освіти і науки України, складає два тижні - з 29 грудня до 11 січня. Решта – це вихідні за раніше відпрацьовані дні. Найдовше відпочиватимуть учні навчальних закладів Кам’янсько-Дніпровського району, в яких не було осінніх канікул. Зимовий відпочинок у школярів складе цілий місяць - з 15 грудня 2014 року по 11 січня 2015 року. В Мелітопольському районі учні взагалі відпочиватимуть два місяці – з 2 січня по 4 березня 2015 року.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Форпост незламності: Малотокмачанська громада відзначає 10 років з дня створення

Упродовж доби окупанти завдали 996 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Акція «Зупинись. Вшануй»: у Запоріжжі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у полоні

П’ять нових автівок для швидкого реагування: патрульна поліція Запоріжжя отримала нову техніку

У Запоріжжі пройшов другий етап тренінгів з просторового планування

Підприємці Запоріжжя і області!

She Drives: стартував новий набір учасниць на безоплатне навчання з професії водійки автобуса, вантажівки або тролейбуса

Підготовка до опалювального сезону триває: перевірка та захист мереж життєзабезпечення

В ЗАПОРІЖЖІ ЧЕРЕЗ НЕСПРИЯТЛИВІ ПОГОДНІ УМОВИ МОЖЕ ВІДЧУВАТИСЯ НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ

15 хвилин для власного спокою: чому тест на гепатит – це важливо

Таврійська громада відзначає 10-річчя з дня заснування

За матеріалами СБУ заочно засуджено шістьох окупантів, які командували захопленням Запорізької АЕС