Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі енергетики відзначили професійне свято

22 грудня 2014 - 16:54

Перший заступник голови облдержадміністрації Григорій Самардак взяв участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня енергетика, які відбулися в Концертному залі ім. М.І. Глінки.

Цей рік видався ювілейним для низки енергетичних підприємств. Представник обласної виконавчої влади підкреслив, що на сьогодні Дніпровська ГЕС – це єдина гідроелектростанція країни, яка забезпечує в автоматичному режимі регулювання частоти та потужності, тим самим гарантуючи надійність і безпечність. 25 листопада 2014 року підприємство відсвяткувало 40-річчя з початку експлуатації Дніпрогесу-2. Привід для святкування був також 10 грудня. Цього дня 30 років тому було запущено перший енергоблок найбільшої в Європі і третьої за потужністю в усьому світі Запорізької АЕС.

Крім того, сьогодні Запорізька ТЕС є однією з найбільш потужних і надійних генерацій країни, що виробляє електроенергію. На підприємстві в листопаді цього року був введений після реконструкції енергоблок № 3.

– Запорізька область – це регіон з високим вітровим і сонячним наземним потенціалами. У зв’язку з цим облдержадміністрація протягом останнього часу приділяє особливу увагу використанню цих альтернативних джерел енергії. В області активно тривають роботи зі створення парків вітроелектростанцій, а також будівництва сонячних електростанцій – відзначив Григорій Самардак.

Серед провідних підприємств енергетичної галузі області почесне місце посідає й «Запоріжжяобленерго», яке входить до четвірки найбільших енергопостачальних компаній України з кількістю працівників більше 6 тисяч осіб. Всі пам’ятають стихійне лихо, яке спіткало область в кінці вересня цього року, коли було повалено півтори тисячі дерев, відключено від електроенергії 460 повітряних ліній електропередач, 335 населених пунктів і 3157 трансформаторних підстанцій. І саме завдяки оперативній цілодобовій роботі всіх служб «Запоріжжяобленерго» та аварійно-відновлювальних бригад ліквідація наслідків страшної бурі пройшла в найкоротша строки.

Посадовець привітав десятки трудових династій енергетичних підприємств області: дітей й онуків тих, хто створював енергосистему Запорізького краю. Крім того, він вручив почесні грамоти кращим представникам галузі.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Карпатська зміна»: нові друзі, командний досвід, впевненість у власних силах

Задля порятунку життя і здоров’я людей: в Широківській громаді створено новий Центр безпеки

Почути людей і побачити реальність: делегація зі США та УВКБ ООН відвідала Запоріжжя

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 13.06.2026

Діалог влади та бізнесу: програми відновлення підприємств, постраждалих внаслідок воєнних дій

«Збираємо валізу додому»: у Запоріжжі пройшов ювілейний фестиваль «ЧерешнЕво»

Упродовж доби окупанти завдали 871 удар по 49 населених пунктах Запорізької області

«Віримо, що над нашим містом знову замайоріє синьо-жовтий стяг»: у Запоріжжі відзначили день Енергодара

Діалог влади та бізнесу: літній сезон без податкових ризиків – правила роботи для розважального бізнесу

Півтори години після удару: як енергетики повернули світло 50 тисячам запоріжців

СБУ та Нацполіція перекрили черговий канал незаконного збуту засобів ураження

Зберігаючи зв’язок із домом: 14 громад Запорізької області відзначають річницю створення