Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі борці відзначилися перемогами на всеукраїнському турнірі

28 січня 2015 - 11:21

У спортивному комплексі ВАТ "Запоріжсталь" відбувся ХХ, ювілейний,   всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської пам’яті майстра спорту СРСР Євгена Трухіна. У змаганнях взяли участь понад 150 спортсменів із 14 регіонів України.

До складу команд  увійшли спортсмени 1995-1997 років народження.

З початком змагань борців привітала начальник управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації  Наталія Власова

-  Під гаслами руху, силу духу, азарту спортивної боротьби та захвату перемоги зібралися  спортсмени, які  мають сильний, вольовий та цілеспрямований характер. Вірю, що серед учасників змагань є ті, які досягнуть таких результатів, яких свого часу здобув  наш земляк  Євген Трухін.  Нехай переможе сильніший, - побажала учасникам змагань посадовець.

За результатами турніру  запорізьким спортсменам вдалося завоювати одне «срібло» та дві «бронзи»: у ваговій категорії 60 кг друге місце виборов Геворг Арзуманян, третє місце у цій же категорії посів Антон Куценко. У ваговій категорії 55 кг також на третю сходинку зійшов Денис  Ільницький.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями та цінними подарунками.