Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Уже 138 учасників АТО подали заяви на отримання земельних ділянок

12 лютого 2015 - 15:27

Уже 138 учасників АТО подали заяви на отримання земельних ділянок

За станом на 12 лютого поточного року учасники АТО та члени родин загиблих на Сході країни військовослужбовців подали 138 заяв на отримання земельних ділянок. Про це повідомили в Головному управлінні Держземагенства в Запорізькій області.

Загалом від початку реалізації ініціативи щодо забезпечення військовослужбовців земельними ділянками у межах норм законодавства про безкоштовну приватизацію на території області надано дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення 73 наділів землі загальною площею 68,05 гектара. З них для ведення особистого селянського господарства передбачено 35 земельних ділянок площею 63,95 га, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд - 18 ділянок площею 2,06 га. Ще 20 наділів площею 2,04 га замовили для ведення індивідуального садівництва.

На сьогодні три розроблених проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 2,25 га вже затверджені, а земля передана у власність.

За словами в.о. начальника ГУ Держземагентства в Запорізькій області Олександра Євграфова, для забезпечення земельними ділянками військовослужбовців, які беруть або брали участь у антитерористичній операції, а також родичів громадян, які загинули під час подій на Майдані Незалежності, землевпорядники приймають та опрацьовують заяви у стислі терміни. Якщо громадянин досі не скористався правом безкоштовної приватизації земельної ділянки, він може звернутися з відповідним клопотанням до Держземагентства або органів місцевого самоврядування.

Консультацію можна отримати за телефонами: (061)787-53-62  (юридичний відділ) або (061) 62-32-01 (відділ землеустрою).

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Надійний захист: у Запоріжжі почали встановлювати бронеплівку на вікна закладів освіти

З Берліна, Волоса і Сараєва – з медалями: запорізькі спортсмени успішно виступили на міжнародній арені

Два тижні пригод: учасники «Карпатської зміни» діляться враженнями про відпочинок

Майже 100 пошкоджень мереж і 39,5 тисячі заживлених споживачів: підсумки роботи енергетиків Запорізької області за тиждень

СБУ затримала громадянина рф, який за вказівкою ворожих спецслужб коригував удари по Запоріжжю

Перша медична ліцензія – тепер онлайн: МОЗ запустило новий цифровий сервіс

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.06.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1582-го дня війни

Впродовж доби окупанти завдали 973 удари по 49 населених пунктах Запорізької області

«Вшануй. Зупинись»: в Запоріжжі продовжується молодіжна акція пам’яті

Захистити те, від чого залежить життя: делегація ЮНІСЕФ відвідала Запорізьку область

Гра, яка вчить працювати в команді: Запоріжжя першим в Україні запускає мережу шкільних кіберспортивних хабів