Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Реалії та перспективи розвитку обласного центру молоді та студентів

4 серпня 2006 - 13:25

Нині силами молоді там розпочався ремонт приміщення. Після капітального ремонту о бласний центр молоді та студентів планує запровадити комплекс заходів для формування молодої всесторонньо розвинутої особистості.

В планах Центру:

  • Заходи спрямовані на розвиток лідерських якостей молодої людини (семінари, тренінги);
  • Патріотичне виховання молоді;
  • Робота танцювальних та вокальних творчих колективів;
  • Робота з волонтерами в соціальних та доброчинних програмах;
  • Проведення презентацій і прес-конференцій щодо нових ініціатив стосовно молоді;
  • Біржа праці для молоді;
  • Євроклуб;
  • Організація роботи секції по вивченню англійської-мови з залученням закордонних викладачів та волонтерів Корпусу Миру США, a також, програми навчання, стажування та роботи (під час канікул) за кордоном для студентів;
  • Семінари і тренінги, спрямовані на розвиток особистих якостей та професійних здібностей;
  • Організація масових заходів і свят для молоді;

Центр не може перебувати осторонь розвитку нетрадиційних, але досить популярних захоплень молоді: карате, йога, каперо, хип-хоп, пар-кур та інше. Тому після ретельного відбору модераторів, такі секції з'являться в Центрі.

Для приведення будівлі Центру до робочого стану з обласного бюджету виділено 670 тис. грн. В кінці серпня розпочнуться будівельні роботи. Зараз ж відділ молоді ВАТ «Мотор-Січ», лідери молодіжних організацій, студенти ЗНТУ, ЗНУ, ЗДІА виступили з ініціативою щодо проведення трудового десанту з метою прискорення початку роботи Центру та об'єднання молоді навколо спільних ідей.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Суспільство, відкрите для всіх: на платформі «Дія.Освіта» зібрали серіали, гайди й симулятори з безбар’єрності

«Серце, що виховало Героя»: у Запоріжжі відкрили виставку про матерів полеглих Захисників і Захисниць

Запоріжжя – Мілан: молодь двох регіонів обговорила спільне європейське майбутнє під час телемосту

Словаччина, Італія, Австрія: як європейські партнери підтримують Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Для найрідніших – з вдячністю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2026

«Переможемо разом, коли пліч-о-пліч»: в Запоріжжі визначили найкращі шкільні команди з волейболу

Заради свободи, гідності та миру: у Запоріжжі відзначили День Європи

«Шість зупинок Європою»: у Запоріжжі студенти коледжу влаштували гастротур до Дня Європи

Пяйят-Хяме, Тренделаг, Вермланд та Вестерноррланд: Запорізька область розвиває партнерство з регіонами Північної Європи