Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Під час проведення акції «Серце до серця-2014» зібрано понад 100 тис. грн.

19 березня 2015 - 10:10

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» підбив підсумки проведення акції «Серце до серця-2014. Я хочу бачити життя», яка була присвячена збору коштів на придбання медичного обладнання для дітей із вадами зору.

Координатор Всеукраїнської акції  «Серце до серця» у Запорізькій області Оксана Левченко повідомила, що за результатами акції у 2014 році в області було зібрано 101766,17 грн. На ці кошти придбано та передано обласній дитячій лікарні  офтальмологічне обладнання Heine Omega 200. Як зазначають організатори акції, такого апарату раніше в області не було, і з його появою лікарі зможуть лікувати різні патології зору в дітей.

Найбільш активних та результативних  волонтерів та учасників акції нагороджено подяками.

Крім того, організатори повідомили про початок нової, ювілейної акції, яка цього року проходить під гаслом: «Врятуй життя дитини». Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання обладнання для дитячої реанімації.

Довідково: Акція «Серце до серця» проводиться вже дев’ятий рік поспіль і викликала велике зацікавлення з боку суспільства, зокрема молоді. У період акції з метою збору коштів у кожній області України волонтерами організовуються масові заходи та конкурси, такі як флешмоби, малюнки на тканині та асфальті, футбольні турніри, благодійні ярмарки, вело- мото- та автопробіги, майстер-класи для дітей та дорослих, художні та фото- виставки, святкові концерти тощо.

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

Безпека дітей – пріоритет: у Запоріжжі відпрацювали алгоритми примусової евакуації з прифронтових зон

У яких випадках пацієнту надходять СМС-сповіщення від ЕСОЗ

«WORKxМОЛОДЬ. КРОК ДО УСПІХУ 2.0»: у Запоріжжі провели фестиваль кар’єрних можливостей

Золото, срібло і бронза: спортивний тиждень запорізьких чемпіонів

В Україні запустили пілотну платформу для вивчення математики «БігМат»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 01.07.2026

Упродовж доби окупанти завдали 846 ударів по 48 населених пунктах Запорізької області

Захист лікарень: у Запорізькій області продовжують встановлювати бронеплівку

«Ветеранське коло»: запорізьких ветеранів запрошують до участі в безоплатній програмі

Програма BLOOM: жителів Запорізької області запрошують до участі

Повернути рух та надію: як у Запоріжжі допомагають цивільним, які постраждали від ворожих атак

Два тижні в гармонії з собою: запорізькі діти повернулися з відпочинку в Карпатах