Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізькі спортсменки вибороли перепустку на майбутню Паралімпіаду в Ріо-де-Жанейро

20 березня 2015 - 09:24

Одну золоту та дві срібні медалі завоювали запорізькі спортсменки на Кубку світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату, який проходив у місті Дубаї (ОАЕ). Про це повідомили в управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

«Золото» серед юніорів виборола Аліна Кумейко, на другу сходинку п’єдесталу зійшла Тетяна Широколава, яка обійшла своїх суперниць у ваговій категорії до 61 кг, та Раїса Топоркова у ваговій категорії до 41 кг.

-  Ці медалі для спортсменок  стали перепусткою на Паралімпіаду у Ріо-де-Жанейро, що відбудеться у 2016 році.  Наші дівчата продемонстрували не тільки гідний результат, вони вкотре показали, як треба боротися за свою мрію. Для них немає нічого неможливого, навіть попри фізичні вади, перевершуючи себе, вони йдуть до кінця, - зазначила начальник управління Наталія Власова.

За словами посадовця, кожного року юна запоріжанка Аліна Кумейко посідає призові місця на змаганнях з пауерліфтингу не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівня.

Майстер спорту України міжнародного класу Раїса Топоркова також є чемпіонкою Всесвітніх ігор інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу, срібною медалісткою першості Європи, бронзовим призером чемпіонату світу серед юніорів та багаторазовою чемпіонкою України.

У персональній скарбничці медалей Тетяни Широколави -  «бронза» чемпіонату світу серед інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату з пауерліфтингу. Спотсменка є  чемпіонкою  Європи (2007 рік), брала участь у XII і XIII Паралімпійських іграх, перемагала на міжнародному турнірі в ОАЕ (2012 рік), багаторазова чемпіонка та рекордсменка України з пауерліфтингу та легкої атлетики (штовхання ядра).

Управління у справах преси та інформації

Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» відкриє двері для відвідувачів

Допомога армії, безпека та комфорт наших людей – незмінні пріоритети голови ЗОДА Івана Федорова

Великдень-2024: онлайн-трансляція богослужінь

«Антилопи» з Вільнянська здобули перемогу на обласних фінальних іграх «Пліч-о-пліч»

Понад 50 дітей Запорізької області стали новими учасниками патріотичного руху «Байда»

Запорізька обласна державна адміністрація та CIVIC обʼєднали зусилля для захисту цивільного населення