"Гаряча лінія" обласного штабу протидії коронавірусу0 800 503 508

Новини

Переможці обласного фестивалю відеороликів на тему «Безпечний інтернет» відзначені нагородами

25 березня 2015 - 12:53

За ініціативи Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в облдержадміністрації відбулося обласне свято, присвячене Дню безпечного інтернету, яке щорічно відзначається 10 лютого.  У рамках заходу були нагороджені та відзначені креативні учні та вчителі  - переможці обласного фестивалю презентацій (відеороликів) за технологією скрайбінг на тему «Безпечний інтернет».

Учасників фестивалю привітав заступник голови облдержадміністрації (стажування) Едуард Гугнін  та в.о. директора Департаменту освіти і науки ОДА Віктор Захарчук.

- Дуже приємно бачити серед учасників такого конкурсу дітей, а не вже досвідчених програмістів. Ви – справжнє інтелектуальне майбутнє нашої країни. У час потужних інформаційних технологій, які оновлюються кожні 3-5 років, дуже важливо бути в курсі всіх програмних інновацій. Тому перш за все бажаю вам постійно поглиблювати свої знання та самовдосконалюватися. Адже саме від цього залежить ваш подальший успіх, - зазначив Едуард Гугнін.

Як повідомила заступник начальника управління  Департаменту  освіти і науки ОДА Валентина Хіврич, фестиваль презентацій за технологією скрайбінг проходив за сприяння компанії «Київстар». Скрайбінг (від англ. «scribe» - накидати ескізи або малюнки) тільки починає впроваджуватися в освітній простір України, тому цей конкурс проводився ще й для зацікавлення освітян та учнів області новітньою технологією, щоб у подальшому її активно впроваджувати в навчальний процес.

Фестиваль проходив у закладах освіти з січня по березень цього року. Загалом було надіслано 114 робіт, виконаних 140 учнями під керівництвом 68 вчителів. У двох номінаціях були визначені 18 переможців, які отримали від спонсорів фестивалю смартфони.

Автори найкращих відеороликів також нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

У Запоріжжі пройшла екологічна акція з нагоди Міжнародного дня чистих берегів

Жителі міста Запоріжжя звернули увагу влади на екологічні проблеми області

В Україні зафіксовано 3 240 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у Запорізькій області

Запорізьким спортсменам призначено стипендії Президента України

До уваги громадян!

Фінансування освіти у 2021 році збільшиться на 34 мільярди гривень

Понад 12,9 млн гривень вже в бюджеті

Триває робота над проєктом Стратегії воєнної безпеки на основі новітньої Стратегії нацбезпеки України, запропонованої Президентом

У Запорізькій області нагородили переможців конкурсу «Батько року»

Заступник голови обласної державної адміністрації Теряєва Олена Геннадіївна

В Україні зафіксовано 3 228 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19