Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Абітурієнти перевірили свої знання під час складання пробних тестів ЗНО

2 квітня 2015 - 13:33

Абітурієнти перевірили свої знання під час складання пробних тестів ЗНО

За повідомленням Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, 21 березня відбулося пробне ЗНО з української мови і літератури. Для складання тестів з цього предмета зареєструвалися  3218 осіб, проте 150 з них не з’явилися на пункти тестування.

Пробне ЗНО з іноземних мов, біології, географії, історії України, математики, російської мови, фізики та  хімії вступники пройшли 28 березня.

У тестуванні взяли участь 89,5 % тих, хто зареєструвався для участі в ньому (2522 особи, з яких не з’явилися  267).

Варто відзначити, що тести ЗНО з української мови і літератури та математики складалися відповідно до двох рівнів складності: базового та поглибленого.

Для проведення пробного оцінювання в області працювали 13 пунктів тестування: п’ять у Запоріжжі, по два – у Мелітополі та Бердянську, а також по одному в Енергодарі,  Василівському, Оріхівському та Пологівському районах.

Під час тестувань порушень процедури проведення незалежного оцінювання не зафіксовано.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання було видано інформаційний бюлетень із відповідями на завдання та схемами підрахунку тестових балів.

У Департаменті освіти і науки ОДА звертають увагу на те, що результати пробного тестування не зараховуються для оцінювання навчальних досягнень учнів. Його головною метою є відтворення умов та технології проведення ЗНО, а також психологічна підготовка абітурієнтів до участі в основній сесії тестування.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації 

Читайте також

В Україні створено інтерактивну карту сприятливих місць для розміщення зарядних станцій електромобілів

Гаряча лінія Запорізької ОДА: прямий діалог із владою

У Запорізькій області триває виплата грошової допомоги домогосподарствам на тверде паливо

Семиразова чемпіонка світу: Марія Помазан прославила Запоріжжя у Нью-Делі

Запорізька область представила досвід соціальної підтримки на міжобласному форумі у Дніпрі

РАДІАЦІЙНИЙ ФОН В КОНТРОЛЬНИХ ТОЧКАХ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ НА 16.10.2025

Упродовж доби окупанти завдали 587 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області

Енергонезалежність і захист енергоінфраструктури: Запорізька область входить у зиму з чітким планом дій

Мистецтво вчити і вчитися: в інституті післядипломної педагогічної освіти вже місяць працює Цифровий освітній центр для вчителів

Творчість без бар’єрів: у Запоріжжі пройшов майстер-клас з малювання для дітей з особливими освітніми потребами

Покоління відповідальних: в Івано-Франківську відбувся Всеукраїнський форум молодіжних рад

«Кібербезпека UA»: як захистити себе в інтернеті – серія корисних відео для кожного