Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну» пройшла дорогами Запорізької області

5 вересня 2006 - 12:47

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Національний олімпійський комітет України, Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» вже другий рік поспіль проводять всеукраїнську велоестафету, присвячену Дню фізичної культури та спорту.

3-4 вересня відбувся запорізький етап велоестафети. Організатори етапу, управління у справах молоді та спорту ОДА та обласний центр «Спорт для всіх», гостинно зустріли учасників на кордоні області, провели зустрічі з населенням в районних центрах Новомиколаївка та Вільнянськ. В дитячому центрі відпочинку та розваг «Шекіленд» в рамках урочистостей відбулися показові виступи вихованців спортивної школи бойових мистецтв «Спас» та ДЮСШ №10.

На прес-конференції, присвяченій перебуванню велоестафети на запорізькій землі, заступник начальника відділу Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Петро Городецький відзначив вагомий внесок в організацію етапу місцевої влади усіх рівнів.

В Запоріжжі до учасників велоестафети приєдналася місцева команда. Капітану команди, Денису Портнову, директор Запорізького обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Рибченко вручив прапор області з побажанням достойно представляти запорізький край в усіх регіонах країни, якими проїдуть учасники.

Фінішує Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну» 9 вересня в Києві.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

«Україна завжди була квітуча, красива, вишивана», – запорізькі вишивальниці про свою творчість

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні із зниженням ціни навпіл. Торги призначені на 28 травня 2026 року

«Стежки додому вишиваємо разом»: як у Транзитному центрі відзначили День вишиванки

У Запоріжжі на Хортиці відбувся велозабіг до Всесвітнього дня вишиванки

СБУ та Нацполіція перекрили черговий канал незаконного збуту засобів ураження

Робота, стажування і гранти: у Запоріжжі пояснили, які програми підтримують людей та бізнес

Стрічки-вишиванки на честь Героїв: у Запоріжжі вшанувала пам’ять полеглих Захисників та Захисниць України

«Простір єдності – спільні рішення»: громади протестували нову модель міжрегіональної співпраці

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1547-го дня війни

Запорізьких митців та культурних діячів запрошують до участі в опитуванні «Інструменти фінансування креативних індустрій»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 21.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 839 ударів по 53 населених пунктах Запорізької області.