Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжці на батьківщині Лесі Українки

6 вересня 2006 - 11:17

В рамках свята проведено І Всеукраїнський конкурс професійних виконавців художнього слова імені Лесі Українки.

Лауреатом І премії стала актриса Запорізького академічного обласного українського музично – драматичного театру ім. В.Г. Магара Тетяна Єрентюк.

В святі брали участь також аматори з Приморського району: ансамбль російської пісні „Сударушка”, солістки Петрівського сільського клубу Г.Іорганська та Гюнівського сільського будинку культури В.Верченко, майстри декоративно – прикладного мистецтва – члени аматорського об’єднання „Приморські візерунки” В.Кузьменко та Г.Березіна.

Всі учасники нагороджені дипломами та подяками за участь у святі.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

В Запорізькій області працює Єдина гаряча лінія з евакуації

Профілактика ГРВІ та грипу: здоров’я під час новорічних свят

Берестівська громада з Бердянщини підписала Меморандум про співпрацю з Берегівською громадою із Закарпаття

Експорт без бар’єрів: як українському бізнесу вийти на міжнародні ринки разом із Дія.Бізнес

Платформа «Пульс» у Запорізькій ОВА: як сигнали бізнесу стають аналітикою, пріоритетами та рішеннями

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.12.2025

Впродовж доби окупанти завдали 635 ударів по 18 населених пунктах Запорізької області

Свято радості й турботи: у Запоріжжі провели новорічну програму для дітей пільгових категорій

Ушу, бойові мистецтва, настільний теніс та художня гімнастика: запорізькі спортсмени підкорюють національні та міжнародні арени

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.12.2025

Впродовж доби окупанти завдали 715 ударів по 23 населених пунктах Запорізької області

Наука, що працює на відбудову: у Запоріжжі відзначили студентів-дослідників