Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Фестиваль «Ми – українські». День другий

8 вересня 2006 - 15:38

В рамках фестивалю відбулося виїзне засідання координаційної ради керівників національно-культурних товариств. Її учасники дійшли висновку, що в ПК «Орбіта» м. Запоріжжя необхідно створити центр національних культур. Такі ж центри, на думку членів координаційної ради, мають бути і в Бердянську та Мелітополі. Листи щодо цього питання будуть направлені відповідним міським головам.

Також відбулося засідання круглого столу, на якому обговорили проблеми збереження та розвитку культур національних громад. Доцент ЗНУ Ірина Павленко окреслила основні напрямки вивчення, збереження та збагачення духовної спадщини народів України. Про сучасні підходи до збирання та видання фольклорних матеріалів говорили представники обласного центру народної творчості. Ролі громадських організацій національних меншин у збереженні та пропаганді нематеріальних пам’яток культури націй та народностей України присвятила свій виступ заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Людмила Брацило.

Ввечері учасники фестивалю відвідають 11 сіл Приморського району, де вони зустрінуться з місцевими жителями.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Семенівська громада відзначає 7-му річницю з дня створення

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 616 ударів по 34 населених пунктах Запорізької області

У Запоріжжі провели круглий стіл, присвячений реагуванню на випадки сексуального насильства під час війни

В першу чергу – людина: у Запоріжжі відкрили виставку про безбар’єрну комунікацію

«Кожен прийшов перемогти, перш за все, себе»: у Запоріжжі пройшли змагання з гирьового спорту серед ветеранів

Небезпека, яку не видно: у Запоріжжі нагадали, як діяти у разі виявлення вибухонебезпечних предметів

ПРЯМА ЛІНІЯ із Кірчевою Оксаною Миколаївною

В Запоріжжі провели круглий стіл, присвячений соціально небезпечним хворобам

СБУ встановила особу співробітника СОБРу, який викрадав та катував мешканців Запорізької області після початку повномасштабної війни

Директори шкіл – за одним столом: у Запоріжжі обговорили нові правила дистанційного навчання та профільну освіту

Запорізьких підприємців запрошують до участі в тренінгу