Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

День фізкультури в Запоріжжі пройшов під акомпанемент дощу

11 вересня 2006 - 15:20

Учасників та гостей свята привітав заступник голови облдержадміністрації Микола Фролов:

- Запорізький край багатий на спортсменів високого рівня, що прославляють свою малу батьківщину на світових змаганнях, - зазначив Микола Фролов.

Заступник голови облдержадміністрації побажав усім присутнім приділяти належну увагу фізичній культурі, дружити зі спортом та вести здоровий спосіб життя.

Також учасників та гостей свята привітали начальник управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Лобанов та двократний олімпійський чемпіон, почесний житель Запоріжжя Леонід Жаботинський.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Чергова підступна російська атака на Запоріжжя: 17 людей поранено, десятки будинків пошкоджено

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1291-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 522 удари по 17 населених пунктах Запорізької області

«Готуємо нових переможців»: в оновленій Запорізькій обласній ШВСМ уже третій місяць тривають заняття з різних видів спорту

Ефективна комунікація у воєнний час: у Запоріжжі провели семінар для фахівців, що працюють зі зверненнями громадян

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств