Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Євген Червоненко: «Влада ніколи не залишить людей праці без уваги»

14 вересня 2006 - 11:01

13 число для жителів вулиць Щави та Щорса (107 сімей) міста Токмака є щасливим. Саме в цей день вересня до їх осель прийшов газ.

Газопровід побудовано в межах виконання програми «Газифікація Запорізької області». Його довжина складає 4,8 км, витрати склали 4,5 млн.грн.

Крім помешкань токмачан, до газу під’єднані також об’єкти соцкультпобуту, Токмацький елеватор. Введений в експлуатацію газопровід високого тиску – основа для подальшого розвитку газифікації Токмацького району (в подальшому від цієї гілки передбачена газифікація 15 населених пунктів Остриківської, Новомиколаївської і Кіровської сільських рад).

Право першим подати газ токмачанам надали голові облдержадміністрації Євгену Червоненку, при всебічному сприянні якого цей газопровід було побудовано в такий короткий термін (з грудня 2005 по серпень 2006 року).

Запаливши теплий вогник в оселі Михайла та Клавдії Наказних, керівник області звернувся до літніх господарів:
- Прошу донести до всіх членів громади – влада ніколи не залишить людей праці без уваги. Я і моя команда робили і робитимемо все можливе для поліпшення вашого добробуту, для наближення до європейських стандартів життя наших громадян.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1444-го дня війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1443-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.02.2026

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 39 населених пунктах.

Греко-римська боротьба та тхеквандо: здобутки запорізьких спортсменів на всеукраїнській та міжнародній арені

Крафтярі об’єднуються: у Запоріжжі стартувала серія зустрічей майстрів і виробників

Доступність соціальних послуг: корисна інформація для ВПО

Команда Мінекономіки – в Запоріжжі

Графік проведення прямих "гарячих" телефонних ліній керівництвом облдержадміністрації у лютому 2026 року

«Надихаюся друзями, колективом, роботою», – ветеран Олександр Шевчук про цивільне життя

Гуманітарна допомога прифронтовому регіону: керівник фонду Project Victory Ukraine відвідав Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.02.2026