Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Визнані кращі юні читачі року

20 вересня 2006 - 11:04

З квітня по червень 2006 року в області тривав Всеукраїнський конкурс "Найкращий читач року".

Конкурс проводився з метою заохочення дітей до систематичного читання, виявлення читацьких уподобань та пріоритетів, популяризації найкращих зразків української та світової літератури для дітей, вироблення в учнів навичок самостійної роботи з книгою.

У ньому взяли участь учні 6-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, читачі шкільних, дитячих районних, міських бібліотек та обласної бібліотеки для дітей "Юний читач". Проводився конкурс у два етапи. Обласний тур відбувся 7 червня в бібліотеці для дітей "Юний читач". Його учасниками стали 32 найактивніших читача з міст та районів області. Вони презентували свою улюблену книжку, обґрунтовуючи свій вибір та аргументуючи цитатами з обраного твору, демонстрували свої знання класичної та сучасної літератури. Виступи учасників оцінювало журі.

Переможцем визнана Катерина Оленковська, учениця 8 класу Михайлівської загальноосвітньої школи № 3. Друге та третє місця відповідно посіли Богдан Корнелюк, учень 9 класу гімназії № 31 м. Запоріжжя та Олександр Куліковський, учень 7 класу Михайлівської загальноосвітньої школи. Разом з отриманням титулів "Найкращий читач року" вони були нагороджені дипломами та взяли участь у Форумі видавців та у пізнавально – розважальному фестивалі дитячого читання "Книгоманія – 2006" в м. Львові, який проходив з 14 по 17 вересня 2006 року. Для дітей була організована екскурсія містом, вони побували в місцях вшанування пам'яті І. Франка, на концерті гурту "Океан Ельзи" та на інших заходах, передбачених програмою. Кожен з учасників отримав в подарунок цікаві книжки.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Читайте також

Турбота про здоров’я й навчання: у Запоріжжі облаштовують новий цифровий освітній центр у дитячій лікарні

Запорізька область та Фонд «Ященко»: старт нової співпраці

«Запоріжжя і Запорізький регіон залишаються в моєму серці» – представниця УВКБ ООН в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг

Простір для творчості та розвитку: для пацієнтів Запорізької обласної дитячої лікарні запрацював Цифровий освітній центр

«Попри війну збереження культурної спадщини не припиняється», – у Запоріжжі проходить міжнародна археологічна експедиція «Хортиця-25»

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 04.09.2025

Спільні кроки для розвитку: зустріч керівництва області з представниками JERU

«Герої поруч: гайд для викривачів корупції» – новий посібник від НАЗК у форматі коміксу

Оновлення команди Офісу дітей та молоді «ДійМО»: запорізьку молодь запрошують до участі в конкурсі

Сила в об’єднанні: як переселенці змінюють громади України

Впродовж доби окупанти завдали 487 ударів по 11 населених пунктах Запорізької області