Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

22 вересня – День партизанської слави

21 вересня 2006 - 12:24

Шановні ветерани підпільно-партизанського руху, дорогі члени сімей загиблих партизан і підпільників!

Вітаю вас з Днем партизанської слави та 64-ю річницею початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни.

Цей знаменний день навічно залишиться в історії, як данина пам'яті народної боротьби з німецько-фашистськими загарбниками, передовим авангардом якої був підпільно-партизанський рух.

На смертельну боротьбу з заклятим ворогом добровільно стали партизани і підпільники, чиї формування переросли у великі партизанські з'єднання і загони. Вони стали могутньою збройною силою, яка допомогла розгромити агресора.

Партизани і підпільники внесли вагомий вклад у велику перемогу нашого народу, у свободу та незалежність.

Бажаю вам здоров'я, бадьорості, успіхів та всього найкращого.

 

Голова Запорізької
обласної державної адміністрації
Є.А. Червоненко

 

Читайте також

Дитинство не поставиш на паузу: досвід Запорізької області представили на освітній конференції «Серпнева-2026»

Підприємці Запоріжжя та області!

В Україні стартувала інформаційна кампанія проти домашнього насильства «Що тут зайве?»

Чути та діяти: у Кушугумській громаді вдосконалюють спільнодію обласної та місцевої влади

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 19.08.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 52 населених пунктах Запорізької області

Безпека пасажирів та водіїв: вікна автобусів, трамваїв та тролейбусів у Запоріжжі захищають бронеплівкою

Не звіти, а результат для людей: у Запоріжжі пройшло засідання Комітету доступності

«Ми й надалі шукатимемо можливості для посилення нашої допомоги Запорізькому регіону», – Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея – у Запоріжжі

У Запоріжжі визначили переможців чемпіонату області з пляжного футболу

До уваги мешканців міста та Запорізького району!

Нові загрози потребують нових рішень: у Запоріжжі з керівниками ООН обговорили безпеку регіону