Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

«Племзавод «Степний» знову кращий на міжнародній агропромисловій виставці

12 червня 2015 - 15:53

На міжнародній виставці «АГРО-2015» кращим у номінації «Свинарство»  визнано і нагороджено медаллю ВАТ «Племзавод «Степний». Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації, це господарство бере участь у «АГРО» вже більше 20 років і може вважатися рекордсменом за участю та кількістю нагород. Цього року на виставці воно представило свиней трьох порід: Дюрок (українська селекція), Велика біла (англійська селекція), Ландрас (висловухі свині англійської селекції), а також натуральну молочну продукцію власного виробництва.
На сьогодні ВАТ «Племзавод «Степний» -  одне з кращих і найбільш модернізованих господарств області. Займається виробництвом зерна, соняшника, молока, м'яса, розведенням і реалізацією племінних свиней, переробкою власної сировини для виробництва м'ясних і молочних продуктів, використовуючи передовий досвід та новітні сільськогосподарські технології.
Станом на 1 червня в господарстві налічується 8281 свиней, у тому числі 270 основних свиноматок. Поголів'я свиней зросло на 1071 голову до рівня минулого року.
Середньодобові прирости з вирощування та відгодівлі свиней є одними з найвищих в області і становлять 644 грами, при середньому по області - 408 грамів. До рівня минулого року середньодобові прирости свиней зросли на 123 грами.
Виробництво м'яса з початку року становить 625 тонн, що на 53 тонни більше минулорічного показника. На 100 свиноматок отримано 1626 поросят, що також більше від минулого року на 440 голів.
Ставить приголомшливі рекорди «Племзавод «Степний» не вперше. У 2014-му надій молока з однієї корови в господарстві склав 9256 літрів, що є найбільшим показником надою в Україні. Колектив молочної ферми «Племзавод «Степний» систематично стає призером обласного змагання серед колективів за найвищі надої молока імені Марії Сардак. 

Всеукраїнські та світові експерти неодноразово відзначали це провідне господарство почесними нагородами.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оренда у Запорізькому районі: будівлю водонасосної у с.Біленьке виставили на онлайн-аукціон

Фінансову підтримку для пенсіонерів і людей з інвалідністю продовжено

Запорізька область отримала обладнання для забезпечення енергостійкості соціальної інфраструктури від китайських партнерів

У Запоріжжі відкрили Центр життєстійкості – простір турботи, підтримки та стійкості за підтримки ЮНІСЕФ

Освіта, енергетика, соціальні послуги: як змінюється Запорізький край завдяки підтримці ЄС та ООН

«Приходьте в нашу секцію й приводьте друзів. Будемо тренуватися», – професійний тренер із боксу запрошує ветеранів на безоплатні заняття

Разом і на фронті, і за тенісним столом: у Запоріжжі пройшов турнір серед ветеранів

Більше можливостей для занять спортом для ветеранів та ветеранок: Уряд розширив експериментальний проєкт

Знання, що рятують життя: правила поведінки у випадку потрапляння під завали

Більше можливостей для занять спортом для ветеранів та ветеранок: Уряд розширив експериментальний проєкт

Приватизація державного майна: на аукціон виставили об’єкт незавершеного будівництва – житлового будинку у Запорізькому району

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 17.06.2025