Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

З нагоди Дня Конституції запоріжці вшанували героїв, полеглих у боротьбі за незалежність України

24 червня 2015 - 13:10

На Алеї Захисників України зібралися представники влади області, народні депутати України, герої АТО, волонтери та громадськість. Хвилиною мовчання вони вшанували пам'ять героїв, які поклали життя, аби сучасники могли жити під мирним небом у вільній демократичній країні. Свого часу конституційні документи в Україні приймалися нелегко. Це і «Права і вольності війська запорозького» Пилипа Орлика, виписані  у вигнанні; і Четвертий універсал Центральної Ради, що проголошував незалежність під гуркіт більшовицької артилерії. На жаль і нині, напередодні 19-ї річниці прийняття Конституції, Україна знову втрачає найкращих своїх синів у боротьбі за цілісність та незалежність. Це сказав у своєму виступі  голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

-  Більше року тому на Майдані незалежності наша країна виборола право йти в напрямку європейських демократичних цінностей. Майже рік тому ми заклали перший камінь на Алеї захисників України. І нині на Сході України наші земляки несуть цілодобову варту, аби ми з вами могли будувати вільну державу. Ми вклоняємось перед ними за їхній подвиг. Упевнений, що ми успішно подолаємо шлях демократизації, і наша Конституція стане єдиним законом для всіх і кожного, - підкреслив голова ОДА.

Присутні поклали квіти до Першого каменя Алеї Захисників України. В пам'ять про героїв, які загинули в боротьбі за  права і свободу свого народу, пролунав військовий салют.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Наставництво – твій досвід у дії»

Чемпіон, науковець, наставник: Запоріжжя привітало гандболіста Сергія Кушнірюка з ювілеєм та річницею його олімпійської перемоги

Діти мають право на правничу допомогу

Служити і захищати: у Запоріжжі відзначили поліцейських області державними нагородами

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 25.03.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 860 ударів по 45 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1490-го дня війни

Так! Ми можемо подолати туберкульоз. Лідерство – за державою, сила – в громадах

Щоб зв’язок не губився: як оновити номер у Кабінеті пацієнта

В Запоріжжі відбудеться зустріч крафтярів

«Велика вдячність нашим героям, які віддали найцінніше – своє життя – за Україну», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров

Там, де є турбота, є життя: евакуація маломобільних людей до Вінниці