Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Григорій Самардак: "Навіть у скрутні часи область бере на себе піклування про молодих мам та їхніх дітей"

10 липня 2015 - 15:25

Перебуваючи з робочою поїздкою в Бердянську, голова облдержадміністрації Григорій Самардак відвідав Центр матері і дитини.

Три роки тому  його було створено як заклад для тимчасового   проживання   жінок   на   сьомому-дев'ятому   місяці вагітності та матерів з дітьми віком від народження до 18 місяців, які опинилися в складних  життєвих  обставинах,  що  перешкоджають виконанню материнського обов'язку. Нині тут проживають неповнолітні, позбавлені батьківського піклування. Утриманці центру забезпечені всім необхідним: у будівлі нещодавно проведено ремонт, дівчата отримують харчування, одяг,  а також підтримку кваліфікованого персоналу. Наразі працівники закладу допомагають з оформленням необхідних документів молодій мамі - Таїсії Терешонок. Під час відвідин Ценру матері та дитини очільник регіону Григорій Самардак привітав дівчину з народженням дитини та вручив їй  подарунок.
- Цей центр є прикладом результативної роботи всіх, у першу чергу громади, обласної влади та депутатів. Завдяки цьому в нас на території області з*явився один із 13 центрів в Україні. Крім того, цей проект є наочним прикладом  реалізації конвенції ООН, для втілення якої в Україні було розроблено відповідний план. Згідно з планом у Запорізькій області діє програма підтримки матері та дитини до 2016 року. В рамках програми на даний центр виділяється близько 700 тисяч гривень щороку. І це дуже важливо, коли навіть у скрутні часи держава бере на себе піклування про молодих мам та їхніх дітей, навіть якщо рідні від них відвернулись. Тож вважаю, це гідний приклад. Нехай усі знають: ми своїх не покинемо ніколи, - заявив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

 


Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Оренда державного майна: на аукціон виставлена частина адміністративної будівлі у Новомиколаївці загальною площею 91,2 м²

«Голоси дітей та освітян»: в Запоріжжі обговорили труднощі та досягнення в освіті в умовах війни

Жахлива ніч в Запоріжжі: внаслідок ворожої атаки «шахедів» зруйновані будинки, поранені люди

Обираючи правду: як російська пропаганда зробила «День перемоги» найголовнішим святом

Прості поради допоможуть українцям «залишити гроші для себе»: стартувала інформаційна кампанія щодо енергоефективності

Обираючи правду: чому Україна вшановує пам'ять 8-го, а не 9 травня

Рівно на хвилину життя в місті завмирає: о 9:00 хвилиною мовчання в Запоріжжі вшановують загиблих під час війни українців

Чотири людини поранені внаслідок ворожої атаки на Запоріжжя.

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 07.05.2025

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1168-го дня війни

«Ми хочемо, щоб люди жили у звичних умовах, а не в закритих установах», – міністерка соціальної політики Оксана Жолнович

День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війни – 2025: не святкуємо, а вшановуємо