Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізька область першою в Україні встановить відеоспостереження на своїх кордонах

21 липня 2015 - 11:08

Запорізька область першою в Україні встановить відеоспостереження на своїх кордонах

Про це повідомив голова облдержадміністрації Григорій Самардак під час засідання Ради оборони Запорізької області за  участю керівників правоохоронних органів, силових структур, військових та громадськості.

Насамперед очільник області наголосив на необхідності  активізації діяльності штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій. Адже перелік потенційно небезпечних підприємств у області було збільшено. Тож, відповідно до указу Президента Петра Порошенка, всі зриви цієї роботи віднині будуть розглядатись як саботаж та сприяння тероризму.

Крім того, було вирішено питання придбання 15 сучасних камер, що будуть використовуватись для відео спостереження на кордонах області.

- Вже найближчим часом ми будемо мати можливість стежити за нашими кордонами в режимі 24 години на добу. Такий проект є першим в Україні та дозволить охороняти область як на суші, так і на морі. Крім того, поки ми проводимо мобілізацію та переймаємось питаннями захисту області від зовнішньої агресії, противник перейшов до внутрішнього розгойдування ситуації з середини. Тож ми маємо не допустити дестабілізації, а також втрати пильності, і продовжити виконувати всі свої обов’язки перед нашими громадянами. Від нині засідання Ради оборони та штабів з ліквідації надзвичайних ситуацій буде проходити щотижня, - зазначив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також