Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Підготовка до опалювального сезону відбувається відповідно до графіка

30 липня 2015 - 10:14

Підготовка до опалювального сезону відбувається  відповідно до графіка

Хід підготовки до осінньо-зимового періоду було розглянуто під час наради щодо стану справ у галузі житлово-комунального господарства області, яку провів заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Віталій Литвиненко з керівниками територій, міських та районних структурних підрозділів житлово-комунальної сфери та підприємств ЖКГ.

Як зазначив посадовець, область готується до опалювального сезону у суворій відповідності до графіка Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлового-комунального господарства України. У середньому рівень виконання робіт становить 60%. Більше половини робіт з підготовки до зими виконані у школах, дитячих садках, котельнях, на каналізаційних мережах та свердловинах. При цьому деякі об’єкти вже стовідсотково готові до початку опалювального сезону. Це, зокрема, лікарні у Токмаку, Веселівському, Вільнянському, Куйбишевському, Михайлівському, Оріхівському, Розівському, Пологівському та Якимівському районах; котельні – у Розівському  районі; каналізаційні мережі – у Запоріжжі й Оріхівському районі; свердловини – у Бердянському й Оріхівському районах.

Проте під час наради виникли питання щодо підготовки до зими житлового фонду та об’єктів соцсфери у Новомиколаївському, Приморському, Чернігівському та деяких інших районах. Керівникам територій доручено прискорити роботи. Віталій Литвиненко також нагадав учасникам наради, що готовими до зими об’єкти вважаються тільки після складання відповідних актів.

Нагадаємо, на нараді також було розглянуто стан розрахунків населення за житлово-комунальні послуги та заходи щодо термінового погашення заборгованості.   

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.04.2026

Софіївка – Підлозці: співпраця, що об’єднує та підтримує

Впродовж доби окупанти завдали 1062 удари по 39 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1525-го дня війни

Про людей і рішення: Запорізька область отримала відзнаку «Символ підтримки оборони 2025» на Міжнародному форумі згуртованості

Безпека, підтримка, можливості: як абітурієнтам з ТОТ вступити до українських вишів у 2026 році

Коли рідний дім під ворожими обстрілами: історія евакуації 66-річного жителя Пологівщини

Аграрні громадські організації Запорізької області запрошують пройти опитування щодо впровадження стандартів ЄС

«Останній активіст»: запорізька молодь опановувала навички кризового менеджменту

СБУ та ДБР викрили канал незаконного переправлення військових за кордон: затримано організаторів схеми

«Біжу за мову»: запоріжців запрошують долучитися до всеукраїнського забігу

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.04.2026