Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Для підготовки запорізьких олімпійців покращують умови

31 липня 2015 - 10:17

На сьогодні пріоритетним завданням у сфері фізичної культури та спорту в області є створення сприятливих умов для підготовки запорізьких спортсменів до XXXI Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

За повідомленням начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової, в липні розпочато обстеження підпорядкованих молодіжних та спортивних закладів. Серед них – 14 дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву, обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», лікарський фізкультурний диспансер, Запорізька спеціалізована школа-інтернат спортивного профілю, Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності та обласний центр молоді. Обстеження закладів буде завершено до початку нового навчального року.

Перевірка розпочалась із Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, яка є головною кузнею наших олімпійців. Там протягом кількох років існувала проблема з ремонтом покрівлі. Згідно з проектно-кошторисною документацією обсяг робіт, який потрібно виконати для капітального ремонту, складає 1367,25 м2. На це в 2015 році з обласного бюджету виділено фінансування у розмірі 300 000 грн. На сьогодні використано 204976,80 грн. та проведено капітальний ремонт покрівлі над залом греко-римської боротьби площею 860 м2, що складає 63% від загального обсягу.

Як зазначив заступник директора закладу Кирило Кривонос, у зв’язку із зростанням цін на матеріали та збільшення обсягу робіт виділено додаткове фінансування у розмірі 42506,00 грн. Станом на 27.07.2015 року проводиться експертна оцінка проектно-кошторисної документації на додаткові роботи. Повністю ремонт покрівлі планується завершити до кінця серпня цього  року.

Також здійснено перевірку стану приміщення обласного центру молоді, в якому протягом восьми років  відсутня система опалення. Для розв’язання цієї проблеми з обласного бюджету виділено кошти і вже на сьогодні виконано роботи з оновлення внутрішньої системи опалення будівлі. Ремонт зовнішньої системи опалення та завершення робіт планується до кінця жовтня поточного року.

За словами заступника директора обласного центру молоді Наталії Січкар, ще одним важливим питанням є заміна дерев’яних вікон на металопластикові. Фактичний строк експлуатації існуючих вікон давно завершився, вони зношені,  спорохнілі, за несприятливих погодних умов до приміщення потрапляє волога. У серпні 2015 року з обласного бюджету на вирішення цього питання планується виділення 611, 436 тис. грн. Завершення реалізації цього проекту планується на кінець вересня 2015 року.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Моніторинг транспортних засобів на безбар’єрність Запорізької області / м. Запоріжжя

Моніторинг транспортних засобів на безбар’єрність Запорізької області / м. Запоріжжя

«Діалог влади та бізнесу»: стійкість агросектору в умовах війни

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1389-го дня війни

Наука для відбудови регіону: у Запоріжжі визначили переможців обласного студентського конкурсу наукових проєктів

В Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

Чотирнадцять людей поранено внаслідок ворожих ударів по Запоріжжю

У Запоріжжі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Підступний ворожий удар по Запоріжжю: поранені люди, пошкоджені будинки та магазини

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 14.12.2025

Упродовж доби окупанти завдали 570 ударів по 17 населених пунктах Запорізької області.

Готовність – 70 %: у Запоріжжі триває створення житлового простору для ВПО