Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Тривають роботи з благоустрою автодоріг та смуг відводу

17 серпня 2015 - 14:01

Тривають роботи з благоустрою автодоріг та смуг відводу

На замовлення Служби автомобільних доріг в області підрядними організаціями продовжуються роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття, а також благоустрою автодоріг та смуг відводу.

Протягом тижня - 6 по 13 серпня - дорожниками області було ліквідовано 2938 м2 ямковості, з них 2169 м2 - на дорогах державного значення та 769 м2 - на дорогах місцевого значення.

Крім філій ДП «Запорізький облавтодор» відновлення дорожнього покриття здійснювало підрядне підприємство ТОВ «Юк-Інвест». Ремонтні роботи виконувалися струменевим методом ремонту асфальтобетонного покриття, було задіяне 3 струменевих машини типу «SAVALCO».

Загалом, станом на 13 серпня вже ліквідовано 173 734 метрів квадратних пошкодженого дорожнього покриття. Інженерами Служби автомобільних доріг області постійно ведеться нагляд за дотриманням всіх норм та строків при виконанні ремонтних робіт.

Також філіями ДП «Запорізький облавтодор» на автодорогах загального користування тривають роботи з благоустрою автодоріг та смуг відводу. Так, протягом минулого тижня на автодорогах загального користування державного значення було встановлено або замінено 22 дорожніх знаки та 11 напрямних стовпчиків.

У Службі автомобільних доріг нагадують учасникам дорожнього руху, що необхідно бути максимально обережними в місцях проведення ремонтних робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Також, у Службі нагадали, що під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.



Управління у справах преси та інформації



Читайте також

Платформа «Діалог влади та бізнесу» у Запоріжжі: кластери – шлях до економічного зростання

«Життя – це боротьба, а боротьба – це шлях до себе»: ветеранів та їхні родини запрошують на безоплатні тренування з вільної боротьби

Як діяти під час стресу, надзвичайної ситуації чи тривоги: у Запоріжжі обговорили психологічну готовність громад

«Добре, що до нас прислухалися і зробили так, як ми хотіли», – мешканці пошкодженого ворогом будинку обживаються у відремонтованих оселях

Як отримати асистента для дитини з особливими потребами?

Дистанційний супровід для ветеранів: тепер допомога – незалежно від місця проживання

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2025

Упродовж доби окупанти завдали 333 удари по 14 населених пунктах Запорізької області

Хвилина мовчання: тиша серед щоденних турбот

Вони втратили спокій, але не втратили людяності: в Запоріжжі відзначили благодійників та волонтерів

Форум «Безпечна громада»: МВС розширює безпекові ініціативи для громад

Зі смаком черешні: в Запоріжжі погасили марку «Мелітополь – це Україна!»