Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Призовники осінньої кампанії до зони АТО залучатися не будуть

25 серпня 2015 - 13:31

Призовники осінньої кампанії до зони АТО залучатися не будуть

В.о. запорізького обласного військового комісара,  полковник Михайло Логвінов провів брифінг, присвячений підсумкам проведення шостої черги часткової мобілізації людських і транспортних ресурсів. Він повідомив, що загалом в країни план призову до лав Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної Прикордонної служби в державі виконано на 60%. В Запорізькій області були призвані 1385 солдатів, сержантів та офіцерів запасу, що склало 82% від запланованого. План з поставки техніки виконано на 100%. Михайло Логвінов відзначив високий рівень співпраці з владою районів та області. 

- Завдяки порозумінню з місцевою та обласною владою, в багатьох районах план мобілізації виконано на 100%. Найкраще себе показали Токмацький, Оріхівський, Куйбишевський та Розівський, а також Приазовський, Приморський і Якиміський райони. Призвані солдати протягом 35 діб проходитимуть навчання, після чого будуть направлені до військових частин в зону АТО. Вони мають замінити на бойовому посту тих, хто був призваний ще під час третьої хвилі мобілізації, - підкреслив в.о. запорізького обласного військового комісара полковник Михайло Логвінов.

За словами Михайла Логвінова, нині в державі не стоїть питання проведення сьомої черги мобілізації. Тож військові комісаріати в штатному режимі готуються до осіннього призову 2015 року. Строковій військовій службі підлягають чоловіки віком від 20 до 27 років. В запорізькій області заплановано призвати 600 чоловік. У відповідності з Указом Президента, ці хлопці проходитимуть службу у визначених військових частинах і до  виконання бойових завдань до зони АТО залучатися не будуть.

- Призовна кампанія в області триватиме з 5 жовтня до 27 листопада 2015 року. Нині строк військової служби збільшено до 18 місяців для призовників із середньою освітою та до одного року для призовників з вищою освітою. Крім того, з першого по десяте вересня  на базі обласного військового комісаріату пройдуть навчальні збори для 500 службовців шостого стрілецького батальйону. Мета заходу – підготувати резерв для випадків загострення суспільно-політичної та військової ситуації на території області, - зазначив Михайло Логвінов.

 

Управління у справах преси та інформації 

 

Читайте також

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго