Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьке козацтво готується приймати міжнародний козацький конгрес

3 вересня 2015 - 12:10

Міжнародний козацький конгрес вперше відбудеться на Запоріжжі наприкінці вересня цього року. Оргкомітет з підготовки  заходу було створено під час чергового засідання обласної координаційної ради з питань козацтва, що відбулося під головуванням першого заступника голови ради Дмитра Сухініна. За його словами, основна мета заходу – об’єднати козацькі організації з різних країн навколо підтримки незалежності та територіальної цілісності України, її захисту від агресії збоку північного сусіда. Під час конгресу козаки планують як безпосередньо приймати делегації побратимів, так і спілкуватися через скайп-зв'язок із закордонними козацькими організаціями. Не запрошують до участі у форумі лише російських козаків, які в найгірших випадках брали участь в агресії проти нашої країни, в «найкращих» - жодним словом не висловили підтримки українцям.

Також під час засідання рада обговорила питання створення козацької територіальної громади області, герб Запоріжжя, заслухала та затвердила звіти за різними напрямами своєї діяльності.

Також під час засідання рада обговорила питання створення козацької територіальної громади області, герб Запоріжжя, заслухала та затвердила звіти за різними напрямами своєї діяльності, а також підбила підсумки операції «Козацький волонтер».

Крім цього, учасники засідання привітали та нагородили за підтримку та розвиток козацьких традицій керівника дитячо-юнацької спортивної школи бойового мистецтва «Спас» Олександра Притулу, директора обласного краєзнавчого музею Михайла  Мордовського та начальника Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка. 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також