Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запорізьке козацтво готується приймати міжнародний козацький конгрес

3 вересня 2015 - 12:10

Міжнародний козацький конгрес вперше відбудеться на Запоріжжі наприкінці вересня цього року. Оргкомітет з підготовки  заходу було створено під час чергового засідання обласної координаційної ради з питань козацтва, що відбулося під головуванням першого заступника голови ради Дмитра Сухініна. За його словами, основна мета заходу – об’єднати козацькі організації з різних країн навколо підтримки незалежності та територіальної цілісності України, її захисту від агресії збоку північного сусіда. Під час конгресу козаки планують як безпосередньо приймати делегації побратимів, так і спілкуватися через скайп-зв'язок із закордонними козацькими організаціями. Не запрошують до участі у форумі лише російських козаків, які в найгірших випадках брали участь в агресії проти нашої країни, в «найкращих» - жодним словом не висловили підтримки українцям.

Також під час засідання рада обговорила питання створення козацької територіальної громади області, герб Запоріжжя, заслухала та затвердила звіти за різними напрямами своєї діяльності.

Також під час засідання рада обговорила питання створення козацької територіальної громади області, герб Запоріжжя, заслухала та затвердила звіти за різними напрямами своєї діяльності, а також підбила підсумки операції «Козацький волонтер».

Крім цього, учасники засідання привітали та нагородили за підтримку та розвиток козацьких традицій керівника дитячо-юнацької спортивної школи бойового мистецтва «Спас» Олександра Притулу, директора обласного краєзнавчого музею Михайла  Мордовського та начальника Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Олександра Зубченка. 

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 881-го дня війни

Жнива в Запорізькій області: врожай зібрано на 94 % засіяних ранніми зерновими площ

Реформа шкільного харчування: досвід та перспективи

«Наша мета – в найкоротший термін передати ключі від квартир їхнім власникам», – голова Запорізької ОДА Іван Федоров щодо відновлення зруйнованого будинку

«Ситуація з енергозабезпеченням в Запорізькій області поступово покращується», – речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко про погодинні графіки відключень

Одна година без вуличного освітлення – 1,5 тисячі домогосподарств зі світлом

Державний пакет акцій АТ «ЗАлК» – на приватизаційному аукціоні

Українські банки видали перші кредити на розвиток альтернативних джерел енергії за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Закупівлю шкільних автобусів на понад 86 мільйонів гривень оголосив Департамент освіти і науки Запорізької ОДА

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 23.07.2024

Впродовж доби окупанти завдали 463 удари по 11 населених пунктах Запорізької області

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 880-го дня війни