Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Влада області обговорила перспективи співпраці з німецькою делегацією

12 вересня 2015 - 12:19

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак провів зустріч з делегацією депутатів ландтагу землі Саксонія-Анхальт на чолі з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччина Вольфгангом  Мьоссінгером.

Однією з найважливіших  тем обговорень стала співпраця з німецьким банком KFW. В результаті проведеної роботи Запорізька область зможе провести модернізацію об’єктів інфраструктури на більш ніж 86 мільйонів євро. Співпрацю оцінили не тільки жителі регіону, а і Міністерство Регіонального розвитку України. Адже сума проекту більше, ніж було витрачено на подібні роботи протягом останніх 10 років.

Крім того, голова облдержадміністрації Григорій Самардак підкреслив, що нині в державі активно триває реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенко. В Запоріжжі вже створено 6 перших об’єднаних громад, а також триває робота по втіленню в життя першої в державі Асоціації «Запорізький регіональний центр розвитку спроможних громад». На своєму прикладі вона зможе показати переваги життя в новостворених громадах.

У свою чергу представник німецької Фракції «Союз 90 - Партія зелених» Зерен Хербст підкреслив, що головною метою їхнього візиту є консультативні зустрічі стосовно місцевих виборів. Також вони пропонуватимуть допомогу та обмін досвідом щодо реформи місцевого самоврядування. Представники делегації відзначили інновації та роботу, проведену в Запорізькій області в цьому напрямку. А також увагу, які влада регіону приділяє саме людям та їх потребам. Крім цього, гості наголосили на наступних етапах співпраці в напрямку оновлення пасажирського транспорту, проектів енергозбереження та інвестиційних проектів, озвучених головою облдержадміністрації.

- Ми маємо чимало конкретних інвестиційних пропозицій. Сюди входять і запорізький аеропорт, і річкові вантажоперевезення, і навіть оздоровчі курорти області. Особисто готовий супроводжувати інвесторів. Головне – не зупинятись на досягнутому. Адже ми маємо сили та енергію, щоб зробити Запорізьку область найкращою в країні, а Україну перетворити на справжню Європейську державу, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 31.01.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1019 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Оперативність та якість: за допомогою нової спецтехніки у Вільнянській громаді виконують ремонти на мережах водопостачання

Податкові канікули для запорізького бізнесу: питання та відповіді

Покоління, що творить майбутнє: запорізьке студентство приєдналося до другого Національного форуму талановитої молоді

Відновлення електропостачання у Запорізькій області: як уникнути різких стрибків напруги

До 1,5 млн грн на розвиток бізнесу ветеранів і ветеранок: стартував новий грантовий конкурс «Варто: 4 роки підтримки»

Ворог вже вдруге поцілив по спальному мікрорайону Запоріжжя

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1436-го дня війни

Загалом упродовж доби окупанти завдали 799 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

«Крути – це не тільки сторінка підручника»: запорізькі ліцеїсти згадали подвиг Героїв Крут

«Вони боролися не за нагороди – вони боролися за Україну», – перший заступник голови Запорізької ОДА Руслан Мовчан