Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Фахівці банку KfW перевіряють готовність області до реконструкції бюджетних та житлових об’єктів

23 вересня 2015 - 14:10

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак провів робочу зустріч з експертами німецького банку KfW, під час якої сторони обговорили питання, вирішення яких необхідне для початку співпраці. Серед них - корекція проектно-кошторисної документації на реконструкцію бюджетних та житлових об’єктів.

Наразі банком уже затверджено п’ять  проектів на загальну суму 33,39 мільйона євро. Їх реалізація дозволить скоротити споживання газу, а отже в майбутньому - знизити вартість комунальних послуг для населення та бюджетних установ. Серед них: переведення теплопостачання будівель 275 установ бюджетної сфери Запоріжжя на гранульоване паливо та теплові насоси, будівництво Приморського групового водопроводу для водопостачання населених пунктів Бердянського та Приморського районів, а також проекти економії електро- та водопостачання та заміщення природного газу на різних об’єктах регіону.

Крім цього, Запорізька область направила на розгляд банку KfW ще 33 додаткових проекти реконструкції навчальних закладів, об'єктів охорони здоров'я, соціального захисту населення, а також систем водовідведення. Загальна сума всіх проектів нараховує 86 мільйонів євро.

-  Ми завжди готові до співпраці із закордонними партнерами. Причому не на словах, а на ділі. Сьогодні в нашій країні – час змін. І ми готові працювати згідно з вимогами сучасності. Нині ми вже підготували всі необхідні документи і готові приступити до початку робіт. І хоча німецька сторона запланувала проведення реконструкцій протягом кількох років, думаю, ми зможемо зробити це набагато швидше. Для цього ми маємо визначитися зі схемою фінансування та роллю держказначейства в цьому процесі. Всі інші питання будуть вирішені без затримок та бюрократії. Адже ми розуміємо важливість цих проектів для жителів нашого регіону, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.



Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 16.08.2026

Затверджено правила госпіталізації, продовження стаціонарного лікування, переведення та виписки пацієнтів: роз’яснення від МОЗ

«Сонячний РеСтарт»: оголошено новий набір на навчання із сонячної енергетики для ветеранів, ветеранок та їхніх сімей

Загалом упродовж доби окупанти завдали 1034 удари по 55 населених пунктах Запорізької області.

Запорізькі спортсмени здобули перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях

Перебування в укритті з домашніми улюбленцями: що передбачає законодавство

Безкоштовна психологічна підтримка для ветеранів, військових та їхніх сімей: як отримати?

Об’єкти Запорізької області позначатимутьь міжнародним символом захисту культурних цінностей «Блакитний щит»

Від паяння до штучного інтелекту: у Запоріжжі завершилося навчання у літній школі «STEM: Інженерія» для старшокласників

Шлях від 17 до 1500 пацієнтів на місяць: як працює релокована Приморська центральна районна лікарня

Мобільна молодіжна робота в громадах: стартував грантовий конкурс для молодіжних громадських організацій

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 15.08.2026