Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Молоді підприємці у діалозі знаходять однодумців та партнерів

29 вересня 2015 - 11:52

Молоді підприємці у діалозі знаходять однодумців та партнерів

На базі Запорізького обласного центру молоді за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту  відбулася зустріч молодих підприємців Запорізької області. Близько 50 учасників заходу з міст Запоріжжя, Мелітополя, Дніпрорудного, Оріхова, Токмака, Полог представляли найрізноманітніші сфери виробництва та надання послуг. Молоді підприємці спільно напрацьовували рекомендації щодо розвитку підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області. В якості експерта  виступив  генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир  Степаненко.

У рамках зустрічі відбулася презентація робіт фіналістів регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів,  три роботи будуть направлені на Всеукраїнський етап, який проводить Міністерство молоді та спорту України.  

Крім цього, був презентований проект «Виробляй у Запоріжжі!» від директора гіпермаркету ТОВ «Епіцентр - К» Олександра Костянтинова. А генеральний директор Цифрового маркетингового агентства SSMstudio Михайло Федоров провів для всіх учасників пізнавальний тренінг для просування бізнесу з SSM-маркетингу.

Як прокоментували в Управлінні молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації,  захід продемонстрував, що всіх молодих підприємців об’єднує спільна мета – краще майбутнє України. Молодь не лише прагне здобути нові навички, знання для ведення та покращення свого бізнесу, а й активно діє  Саме такі проекти допомагають знайти однодумців та партнерів.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Уряд визначив механізм віднесення земель до зон ризикованого землеробства

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 29.03.2026

Упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 41 населеному пункту Запорізької області

Як дорослим протидіяти насильству щодо дітей

Запорізька область отримала чотири сучасні реанімобілі для екстреної медичної допомоги

Дізнатися виклики та потреби: агровиробників запрошують взяти участь у всеукраїнському опитуванні

Загалом упродовж доби окупанти завдали 760 ударів по 44 населених пунктах Запорізької області

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 28.03.2026

Житлові ваучери, «єОселя» та державна фінансова допомога дітям-ВПО: які всеукраїнські програми підтримки діють у Запорізькій області

Сила в русі: як спорт допомагає повернутися до життя ветеранам та ветеранкам

ПДВ без блокувань: як уникнути проблем при реєстрації податкових накладних

«Сьогодні інформація щодо ГПВ більш позитивна, ніж зазвичай», – речниця Запоріжжяобленерго