Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Об’єкти інфраструктури вибірково та несподівано перевірять на готовність до зими

30 вересня 2015 - 16:47

Об’єкти інфраструктури вибірково та несподівано перевірять на готовність до зими

Про проведення перевірок готовності об’єктів інфраструктури та загалом територій до зими попередив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Петро Чуктуров під час селекторного засідання обласної комісії з питань підготовки до забезпечення сталого проходження опалювального сезону. Перевірки розпочнуться вже наступного тижня, адже згідно з графіками на 1 жовтня території повинні бути повністю готові до опалювального сезону.

Станом на сьогодні території відзвітували про повну готовність об’єктів соціальної сфери: дитячих садків, шкіл та лікарень. Житловий фонд підготовлений на 99,8%, якщо виходити з актів та паспортів готовності, адже їх надали не всі. Питання з цього приводу були адресовані, зокрема, Кам’янсько-Дніпровському району, Запоріжжю та Бердянську.

Готовність котелень складає 98,1%. Водопровідно-каналізаційні мережі готові на 85,2%. Найгірша ситуація у Токмацькому, Михайлівському, Запорізькому районах і Мелітополі.

Триває й підготовка до зими снігоприбиральної техніки. Станом на сьогодні підготовлено 202 одиниці, а також придбано 32,3 тис. тонн суміші для посипання доріг.

Також під час селекторного засідання було розглянуто стан оформлення субсидій як важливого чинника, що впливає на стан розрахунків за житлово-комунальні послуги. На сьогодні за субсидіями звернулися 62% родин від мінімального прогнозу. Це – 144,9 тис., що майже у вісім разів більше, ніж  торік. Як і очікувалося, кількість звернень зростає з наближенням опалювального сезону. Так, за останній тиждень до органів соцзахисту звернулися понад 9 тис. родин. Проте під час засідання було зазначено, що потрібно активізувати роз’яснювальну роботу з населенням щодо субсидій.

Крім того, учасники селекторного засідання розглянули питання розрахунків за природний газ та стан погашення заборгованості по різниці в тарифах.

Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Петро Чуктуров, тепер обласна комісія з питань підготовки до забезпечення сталого проходження опалювального сезону буде збиратися у селекторному режимі  щотижнево.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Нарощування оборонних спроможностей: як Запоріжжя посилює захист неба

Сучасна допомога поруч: оновлений корпус міської лікарні вже приймає пацієнтів

Як в Запорізькій області вирішують проблеми ВПО

У Запоріжжі СБУ та Нацполіція викрили незаконний канал збуту зброї та боєприпасів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.02.2026

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1447-го дня війни

В Україні тестують новий формат підготовки аспірантів

Задля безпечної відбудови країни: ПРООН допомогла Україні розчистити 1 мільйон тонн завалів

Знаєте, що одна лише донація крові може врятувати життя трьом людям?

Упродовж доби окупанти завдали 767 ударів по 42 населених пунктах Запорізької області.

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Медична допомога поруч із домом: у Бородинському мікрорайоні Запоріжжя готова до відкриття сімейна амбулаторія