Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

Запоріжцям пропонують заощаджувати на платежах за спожиту електроенергію

6 жовтня 2015 - 10:04

Запоріжцям пропонують заощаджувати  на платежах за спожиту електроенергію

ВАТ «Запоріжжяобленерго»  започаткувало проект з переходу жителів регіону на диференційовану систему обліку електроенергії.

Мова йде про двозонну система обліку, при якій лічильник обліку електричної енергії в нічний час доби обліковує спожиті кіловати за тарифом у два рази нижче номінального. Таким чином, люди можуть платити за електроенергію, спожиту з 23-00 до 7-00, удвічі менше. Вартість електроенергії, спожитої в решту часу доби, при цьому не збільшується.

Згідно з розрахунками експертів, перенісши на нічні години роботу енергоємних електроприладів (бойлера, кондиціонера, обігрівача, пральної машини тощо) середньостатистична сім'я може економити на оплаті за електроенергію при двозонному обліку від 20 до 80 гривень у місяць. Для мешканців приватних будинків, які використовують електроенергію додатково для поливу зі свердловин, щомісячна економія буде ще більшою.

Для зручності споживачів ВАТ «Запоріжжяобленерго» розроблено якісно новий порядок переведення населення на двозонний тариф, орієнтований у першу чергу на споживача, і діє за принципом світових стандартів - «послуга під ключ».

Для цього єдине, що повинен зробити споживач, це звернутися у вікно довідок районних електричних мереж, де йому видадуть для заповнення бланк заяви про заміну старого електролічильника на дифтарифний прилад обліку, договір-замовлення і рахунок, після оплати якого енергокомпанія протягом 10 днів здійснить заміну електролічильника замовника на багатотарифний прилад обліку.

З 25 серпня новий порядок у якості пілотного проекту ВАТ «Запоріжжяобленерго» був упроваджений в Запоріжжі та Запорізькому районі. Завдяки цьому всього за місяць перейти на дифтариф змогли більше тисячі жителів обласного центру та прилеглих населених пунктів.

Жителі інших районів області зможуть перейти на двозонну систему обліку електроенергії, використовуючи новий порядок, з 5 жовтня поточного року.

Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо на сайті підприємства, в районних електричних мережах або за телефоном Call-центру ВАТ «Запоріжжяобленерго»:  0- 800-504-502.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

Простір сили: у Запоріжжі відкрили тренажерний зал для ветеранів

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 27.06.2026

Впродовж доби окупанти завдали 924 удари по 42 населених пунктах Запорізької області.

Спека та артеріальний тиск: як подбати про своє здоров’я влітку

З турботою про пацієнтів: у Запоріжжі створюють сучасну офтальмологічну клініку з протирадіаційним укриттям

Підтримка людей, бізнесів та громад: стартував прийом заявок на другий рік програми BLOOM

Ворог завдав підступного удару по центру Запоріжжя у розпал робочого дня

Підприємці Запоріжжя та області!

Проєкт «Від діалогу до громадської участі у відновленні Запорізьких громад» від Громадська організація «Мелітопольська волонтерська група «Патріот»

Нова кар’єра у зрілому віці: як працює національна програма «Досвід має значення»

В Запоріжжі відбувся круглий стіл «Партнерство і соціальні інновації як основа стійкості громадянського суспільства»

Блакитний стяг із золотою тамгою: Запоріжжя долучилося до Дня кримськотатарського прапора