НОВИНИ

В єднанні – сила й міць держави

12 жовтня 2015 - 11:18

Напередодні  важливих для нашої держави свят – Дня захисника України, Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці в обласній бібліотеці для дітей «Юний читач» відбувся патріотичний діалог з читачами, старшокласниками спеціалізованої спортивної загальноосвітньої школи-інтернату під назвою «В єднанні – сила й міць держави».

Захід пройшов у формі усного журналу, кожна сторінка якого присвячувалася окремій темі. У першій частині діалогу відбулась розмова з воїнами АТО: відомим запорізьким «кіборгом» В’ячеславом Зайцевим та бійцями 28-ї механізованої бригади Євгеном Дунаєм та Віктором Яковенком, які поділились своїми спогадами про події на сході та передали в дар бібліотеці Державний прапор України з підписами бійців-побратимів. Щемливим був виступ матері Євгена Дуная, завідувача відділу бібліотеки Людмили Леонідівни Дунай про материнську тривогу за українських героїв, що ризикують своїм життям, захищаючи рідну землю.

У наступній частині заходу підлітки за допомогою В’ячеслава Зайцева, у мирному житті наукового співробітника Національного заповідника «Хортиця», здійснили екскурс в історію бойових звитяг запорозьких козаків, познайомилися з мілітарними прапорами української держави, козацькими символами та оберегами. Єпископ Запорізький та Мелітопольський УПЦ Київського патріархату Фотій розповів старшокласникам про свято Покрови Пресвятої Богородиці та його значення в житті українського народу, збереженні його традицій. Музичним привітанням до Дня захисника України стали виступи постійних читачок бібліотеки Олександри Зворигіної та Єлизавети Шматок, які подарували всім присутнім чудові українські пісні.

На завершення заходу гості заходу отримали «патріотичні» серця, виготовлені наймолодшими читачами на бібліотечних майстер-класах.  

Читайте також