Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Єдина гаряча лінія з евакуації в Запорізькій області+38 0800 331 630
Гуманітарний штаб Запорізької області

Новини

У Мелітополі відкрився перший дошкільний заклад за останні 30 років

19 жовтня 2015 - 11:40

Голова облдержадміністрації Григорій Самардак та його заступник Едуард Гугнін взяли участь в урочистому відкритті дитячого садка №46 «Віночок» у Мелітополі.

Ясла-садок комбінованого типу створено на базі будівлі НВК №9 (II корпус), який знаходиться в комунальній власності. У дитячому садку працюватимуть 12 груп, які розраховані на 220 місць.

Будівництво дошкільного закладу тривало три роки.  Загалом на облаштування «Віночка» в цілому витрачено близько 12 мільйонів гривень. З них обласний бюджет перерахував Мелітополю 3,2 мільйона гривень. Також вдалося залучити інвестиції проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI) у розмірі 1,2 мільйона гривень. Ці кошти заплановано використати на встановлення 12 дитячих майданчиків на території дитсадка.

- З усіх дитсадків, які я бачив за останні півтора року, цей дійсно найкращий. Я звернув увагу на якість робіт, сантехніку та оформлення дитсадка і можу сказати, що вони виконані на високому рівні. Помітно, що в свою працю будівельники та керівництво закладу дійсно вкладали душу, а не підганяли результати під певну дату. Адже вони розуміли, яка перед ними відповідальність. Наші малята – це найважливіше, що в нас є. І ми маємо докласти всіх зусиль, аби для їхнього щасливого майбутнього збудувати нову європейську державу. І зробити це гарно і якісно, щоб потім бачити усміхнені та щасливі обличчя наших дітей, - підкреслив голова облдержадміністрації Григорій Самардак.



Управління у справах преси та інформації

Читайте також

В Україні оновили перелік лікарських засобів, що входять до програми «Доступні ліки»

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 1537-го дня війни

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 11.05.2026

Упродовж доби окупанти завдали 785 ударів по 36 населених пунктах Запорізької області

Суспільство, відкрите для всіх: на платформі «Дія.Освіта» зібрали серіали, гайди й симулятори з безбар’єрності

«Серце, що виховало Героя»: у Запоріжжі відкрили виставку про матерів полеглих Захисників і Захисниць

Запоріжжя – Мілан: молодь двох регіонів обговорила спільне європейське майбутнє під час телемосту

Словаччина, Італія, Австрія: як європейські партнери підтримують Запорізьку область

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 10.05.2026

Загалом упродовж доби окупанти завдали 780 ударів по 33 населених пунктах Запорізької області

Для найрідніших – з вдячністю

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 09.05.2026