Гаряча телефонна лінія Запорізької обласної державної адміністрації+38 0800 503 508
Гуманітарний штаб Запорізької області

Анонси

До уваги ЗМІ!

14 січня 2008 - 12:49

15 січня виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Валерій Черкаска проведе зустріч з багатодітними родинами Запорізької області. Захід розпочнеться о 12.00 в прес-центрі облдержадміністрації.

Також завтра, о 15.00 відбудеться зустріч виконуючого обов'язки голови облдержадміністрації Валерія Черкаски з фахівцями, які займаються дослідженням теми Голодомору 1932-33 років в Україні.

Зустріч відбудеться у прес-центрі облдержадміністрації.

 

Запрошуємо взяти участь.

 

Управління у справах преси та інформації

Читайте також

«Готуємо нових переможців»: в оновленій Запорізькій обласній ШВСМ уже третій місяць тривають заняття з різних видів спорту

Ефективна комунікація у воєнний час: у Запоріжжі провели семінар для фахівців, що працюють зі зверненнями громадян

До 50 мільйонів гривень на відбудову: громади можуть отримати фінансування проєктів з відновлення від Державного фонду регіонального розвитку

Радіаційний фон в контрольних точках Запорізької області на 06.09.2025

Впродовж доби окупанти завдали 476 ударів по 15 населених пунктах Запорізької області

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

У центрі уваги – діти: Запорізьку область відвідали представники Координаційного центру КМУ та ЮНІСЕФ

«Діалог влади та бізнесу»: на порядку денному – бронювання працівників критично важливих підприємств

У Запоріжжі через несприятливі погодні умови може відчуватися неприємний запах

СБУ затримала агента рф, який готував ворожі обстріли по енергогенеруючих підприємствах України

«Пліч-о-пліч: згуртовані громади» по-гуляйпільськи: нові партнерства та оздоровлення дітей

«В спорті загартовується не спортсмен, а людина» – заступник Міністра молоді та спорту України Сергій Тимофєєв